2. el direksiyon setim bozuk mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar 2. el G27 direksiyon seti aldım ancak FEEDBACK denilen ayar devreye girince direksiyon kendini parçalıyor. Bildiğin motor sesi geliyor direksiyondan. Kullanamayacak derecede çok sarsılmaya başlıyor.
Video mevcut. Kullananlar bilir.

Bu ürünün motorlarında sıkıntı mı var ? Geri vereyim mi hemen ?
Özellikle 1. dakikaya dikkat etmenizi istiyorum. Ayarlar sonuna kadar dahi atılsa bu denli çok ses çıkartması normalin dışında mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda motor titreşim ayarı varmış. Onu kısınca gaza bazınca öyle yapmamaya başladı.
Yinede sorum şu : Bu kadar ses çıkartabiliyor mu bu direksiyon set. Bu kadar kendini paralıyor mu ? Normal mi bu durum ?

Logitech Driving Force GT setine sahibim. Bende böyle bir durum yok. Oyunun belli ayarları vardır. ETS2 ayarlarını yapmalısın ilk önce. Yoksa belli bir durumu aşarsan direksiyon ani tepkiler verebilir. G27 konusunda @Seyit Öktem daha iyi bir yorum yapabilir.

Usta sıkıntılı olmasa bile geri ver. :D O sesle oynanmaz. Ama büyük ihtimal normal bir şey değil. Youtube'da hiç böyle bir şeye rastlamadım. Bu arada 0(sıfır) alacaktın sanıyordum ben.

Seyit abi ortalıkta gözükmüyor, biraz erken cevap verse çok iyi olacak.
2 gün sonra değil, hemen bugün geri vermek istediğimi ileteyim bari.

Geri ver geri. Sıkıntı çıksa söyle koalaları salayım üstüne.

Bahsettiğim ayarı sona kadar laınca Driving Forve GT'de de aynısı oluyor galiba ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen o titreşimi mi diyorsun? Oğlum sen iyi misin? O titreşim traktörlerde olur. Bende de o oluyor. Bende diyorum anormal bir şey. G27 daha iyi geri dönüş verir. Problem yok güle güle kullan. Olması gereken o.

Hocam çok teşekkür ederim içimi rahatlattın ya. Zaten Motor Titreşim ayarından anlamıştım az çok bir şeyler.
Motor titreşimi kapatınca hoşuma gitmeyen hiçbir ses gelmiyor.

Sadece traktör sesinin gelmesi korkutmuştu beni :) O halde tekrar mesaj yolluyorum, geri vermek iptal oldu :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı