2. el ekran kartı aldıktan sonra ne yapmak gerekir?

Kawa_iMilliye

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üç gün önce sahibinen üzerinden AMD Radeon R7 265 2 GB modelini satın aldım. Kargo bugün elime ulaştı. Kartı arkasında bir sıkıntı göremedim (bana yollamadan önce kartı açıp temal macunu yenileyip bakımını yapmışlar.). 20 dakika FurMark testi (1440x900 8xmsaa) yaptım.
Bir de kartın arkasının fotoğrafı var. Başka bir işlem yapmalı mıyım, bir de FurMark test sonuçları normal mi?

IMG-20220404-WA0014.jpeg

resim_2022-04-04_163518466.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Almışsın daha, testleri sağlamlığı almadan önce kontrol etmen gerekti.
param güvende ile aldım iade edebiliyorum. Test yaptıktan sonea sıkıntısı yok ise saklayacağım yoksa geri iade edeceğim
Takıp kullanmak kalıyor. Almadan önce test etseydin iyiydi.
geri iade hakkım var test ettikten sonra sıkıntı çıkarsa geri göndereceğim

Tek fanlı model mi? Sıcaklık değerinin 65 olması iyi ama 3000RPM'lerde olması biraz kafa ütüleyebilir. Oyunlarda falan test et, bir sıkıntı yoksa devam

ç
Tek fanlı model mi? Sıcaklık değerinin 65 olması iyi ama 3000RPM'lerde olması biraz kafa ütüleyebilir. Oyunlarda falan test et, bir sıkıntı yoksa devam
çift fanlı model Sapphire 2gb. Fanları otomatikde bıraktım oldukça kafa ütülediler.
Evet gayet iyi bence.
teşekkür ederim cevabınız için.

Aynı modeli 2 sene kadar kullanmıştım zamanına göre çok iyi bir karttı ama kartın çok ısınmamasına dikkat edin kartın termal macunları kurumuşsa bakımını temizliğini yapın benim kartta sıcalıktan kaynaklı lehim problemi olmuştu aklınızda bulusun

Yeni konular

Geri
Yukarı