2. el ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

Yani ben mi sürekli iyi insanlara denk geldim bilmiyorum fakat ya aracı sitelere koyarken yardım ediyorlar ya da önce bana kartı yolluyorlar (nasıl güven verdiğimi de bilmiyorum :) sanırım sohbetim sıcak geliyor insanlara) ben kartta sıkıntı görmediysem parasını yolluyorum bir iki güne. Dediğim gibi ben aşırı şanslı da olabilirim :)

Aynen aynen böyle bir yorumu da ilk defa senden duyuyorum bu arada, zaten 218 mesaj yazıp birinden bile çözüm alamamaktan belli 😂😂

Hiçbir şekilde bu konuda bilgin yok, postlarımı takip edersen çoğu insana yardımcı olmuşumdur, senin gibi bilmediğim konularda yorum yapmam ben. 4 aydır RTX 2060 ile 35 MH/s kazım yapıyorum istediğin oyunu söyle sana sıcaklık değerleri ve FPS değerlerini yollayayım, boş yapma bilmediğin konularda. Kulaktan duyma bilgilerle konuşmaya devam edersin anca. Acaba günde kaç tane makale okuyorsun ya da bilmediğin konuları araştırıyor musun merak ettim, ayrıca beğeni sayısı kaldırılmasaydı beğeni sayımı da görürdün yazık kafana.

hiçbir şekilde bu konuda bilgin yok, postlarımı takip edersen çoğu insana yardımcı olmuşumdur, senin gibi bilmediğim konularda yorum yapmam ben. 4 aydır RTX 2060 ile 35 MH/s kazım yapıyorum istediğin oyunu söyle sana sıcaklık değerleri ve FPS değerlerini yollayayım, boş yapma bilmediğin konularda.
Burada boş yapan sensin gelmişsin mining li ekran kartı almak faydalı diyorsun özrün kabahatinden büyük konuştukça batıyorsun o yüzden sus bence

Burada boş yapan sensin gelmişsin miningli ekran kartı almak faydalı diyorsun özrün kabahatinden büyük konuştukça batıyorsun o yüzden sus bence.

Miningli kart alınmaz diye bir saçmalık uydurmuşsun kendi kendine ne oldu değerleri atayım dedim kaçmaya çamur atmaya başladın? Sana sordum neden miningli kart alınmaz diye cevabın yok hala?

Miningli kart alınmaz diye bir saçmalık uydurmuşsun kendi kendine ne oldu değerleri atayım dedim kaçmaya çamur atmaya başladın? Sana sordum neden miningli kart alınmaz diye cevabın yok hala?

Mining yapılmış ekran kartının ömrü kısalır, performansı yerlere düşer çok fazla yorulduğu için çünkü oyun için kullanmıyorlar, kazı yapıyorlar. Tıpkı sigara içen bir insana sağlıklı dermiş gibi düşünüyorsun sen. Miningli ekran kartı alınmaz.

Mining yapılmış ekran kartının ömrü kısalır performansı yerlere düşer, çok fazla yorulduğu için çünkü oyun için kullanmıyorlar kazı yapıyorlar. Tıpkı sigara içen bir insana sağlıklı dermiş gibi düşünüyorsun sen miningli ekran kartı alınmaz.

Ahahahahah yoruma bak ya tamam güzel kardeşim, ben sana diyorum ki istediğin oyunu söyle ömrü kısalmış mı kısalmamış mı bakalım, ekran kartının çekirdeği çalışmıyor bile sen neden bahsediyorsun? Bu konuda ne okudun ya da mining yaptın mı veya bilgisayarın var mı?

Hangi koşullarda Mining yapıldığına bağlı olarak bu sorunun cevabı değişir. Kart alınır mı? Alınabilir. Fiyatına göre değişir. Sonuçta bu kart ile mezara girmiyeceksiniz. Ya ömrü bitecek ya da size yeterli gelmiyecektir.

Asıl önemli konu kartın içinin açılıp açılmamasıdır. Açılan karta işlem uygulanıp uygulanmadığını bilemezsiniz. Sonuç olarak içi açılmamış Mining yapılan kart alınabilir.

Hangi koşullarda mining yapıldığına bağlı olarak bu sorunun cevabı değişir. Kart alınır mı? Alınabilir. Fiyatına göre değişir. Sonuçta bu kart ile mezara girmiyeceksiniz. Ya ömrü bitecek ya da size yeterli gelmiyecektir.

Asıl önemli konu kartın içinin açılıp açılmamasıdır. Açılan karta işlem uygulanıp uygulanmadığını bilemezsiniz. Sonuç olarak içi açılmamış mining yapılan kart alınabilir.

Aynen hocam katılıyorum size yukarıdaki arkadaş herkes gibi kulaktan duyma bilgilerler saçma sapan bilgilendirmeler yapıyorlar. Gerçi yaşı 15 daha öğreneceği çok şey var.

Burada boş yapan sensin gelmişsin mining li ekran kartı almak faydalı diyorsun özrün kabahatinden büyük konuştukça batıyorsun o yüzden sus bence
Mining yapılmış ekran kartının ömrü kısalır, performansı yerlere düşer çok fazla yorulduğu için çünkü oyun için kullanmıyorlar, kazı yapıyorlar. Tıpkı sigara içen bir insana sağlıklı dermiş gibi düşünüyorsun sen. Miningli ekran kartı alınmaz.
Düzgün ortamda mining yapılmış bir kartı mining yapılmamış bir karttan nasıl ayırt edebilirsiniz? Bence edemezsiniz şu an hali hazırda kazım yapan 1070ti kart mevcut elimde ilk alındığı günle aynı performansta, eğer bi kart canı çıkana kadar bilinçsiz bir şekilde senelerce mining yapmazsa ömrünü de öyle düşünüldüğü kadar azaltmaz, mining furyası ilk başladığı zamanlarda insanlar bilinçsiz şekilde yapıp chip,vram patlatıyor diye mining yapılmış kart=ölü kart denmeye başlandı. Çok basit bir soru sormak istiyorum elimizde iki ekran kartı olsun birisi rx580 4gb ortalama günde 16 20 saat açık olsun ve en az 6 10 saat oyun oynansın ve ortalama 70 derecelerde çalışsın yaklaşık 3 4ay, mining yapılanda rx580 8gb olsun maksimum 50 derece görecek şekilde modlansın 3 4 aydır kazım yapıyor olsun hangisinin ömrü daha çabuk dolar?

Ev kullanıcıyım diyor adam. Ama bilgisayardan anlamıyor. Evdeki elektrik sistemi kötü, PSU kötü ve güç tuşundan kapatıyor bilgisayarı. Ben böyle ev kullanıcısından ürün almam.

Elektronik işi şanş işidir. Ev kullanıcısından alırsınız 1 gün dayanmaz. Miningciden alırsınız senelerce götürür. Tam tersi de olabilir.

Geri
Yukarı