2. el ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli?

wruno967

Hectopat
Sarı sitede 5700'e garantili Zotac 3060 Ti buldum. 1 yıl normal İncehesap garantisi, 2 yılda extended garantisi oldugunu soyledi. Param Güvende hizmeti ile almayı dusunuyorum. Sipariş etmeden once adamdan FurMark testi istedim 15 dakikalık. Başka neleri istemeliyim? Garanti bandını sordum Zotac'ta öyle bir şey yok dedi bir katman acıyosun sonra içteki yerde o tarz bir şey var dedi. Yani en dışta o tarz bir şey yok dedi. Bir de LHR'lı model oldugunu belirtti. LHR aşılabilir bir şey mi? LHR'lı olması demek kesinlikle mining yapılmadıgı anlamına gelir mi? Şimdiden teşekkürler.

Sarı sitede 5700'e garantili Zotac 3060 Ti buldum. 1 yıl normal İncehesap garantisi, 2 yılda extended garantisi oldugunu soyledi. Param Güvende hizmeti ile almayı dusunuyorum. Sipariş etmeden once adamdan FurMark testi istedim 15 dakikalık. Başka neleri istemeliyim? Garanti bandını sordum Zotac'ta öyle bir şey yok dedi bir katman acıyosun sonra içteki yerde o tarz bir şey var dedi. Yani en dışta o tarz bir şey yok dedi. Bir de LHR'lı model oldugunu belirtti. LHR aşılabilir bir şey mi? LHR'lı olması demek kesinlikle mining yapılmadıgı anlamına gelir mi? Şimdiden teşekkürler.

LHR ile mining yapılıyor sadece hızı düşük arkadaşın profiline girin eğer bir sürü ekran kartı ve 1000W falan satıyorsa mining çıkmasıdır.

Profilinden varsa diğer satış yaptığı ürünlere bakabilirsiniz çok fazla kart satıyorsa bir işkillenmek lazım.

Sahte ve dolandırıcılık şüphesi olan ekran kartlarından uzak dur.

Arızalı ekran kartı almanı şahsen tavsiye etmem ama uğraşmak istiyorsan alabilirsin ama bunu tavsiye etmem.

İyice araştırdıktan sonra almaya karar verdikten sonra FurMark gibi testlerini yapıp öyle alın.

Mining şüphesi olan kartları da iyice araştır alınıp alınmayacağı konusunda.

Sayıları fazla mı yoksa tek mi ikisinden de, tekse ben problem göremiyorum ama elindekileri satmış sona kalanlarda olabilir.

Sayıları tekti bende şuphelendim biraz vazgectim onu almaktan, bir sorum olacak bilginiz var mı mining yapılan kartı firmalar yazılımla anlayıp ona göre garantide muamele gösteriyor diye okumuştum bu dogru mudur? yakınımda 1 ay miningli 20 ay garantili Palit 3060 Ti var.

Sayıları tekti bende şuphelendim biraz vazgectim onu almaktan, bir sorum olacak bilginiz var mı mining yapılan kartı firmalar yazılımla anlayıp ona göre garantide muamele gösteriyor diye okumuştum bu dogru mudur? Yakınımda 1 ay miningli 20 ay garantili Palit 3060 Ti var.

Emin değilim almadan önce alacağınız herhangi firmanın yetkili servisini arayarak bilgi alın en garantisi olacaktır.

mining yapılan kart alınmaz diye bişey yok güvenlik bandı olması gerekli bi çok ekran kartında mevcut eğer voltajı düzgün alıyorsa kartın içi açılmamışsa alınır furmarkta sapıtmıyorsa sıkıntı yok demektir

Mining yapılan kart alınmaz diye bir şey yok güvenlik bandı olması gerekli birçok ekran kartında mevcut eğer voltajı düzgün alıyorsa kartın içi açılmamışsa alınır FurMark'ta sapıtmıyorsa sıkıntı yok demektir.

Mining kart almak riskli 1 ay çalışıp 2. ay pert olabilir belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı