2. el ekran karti icin guvenilir site önerisi

THE_YORULMAZZZ

Hectopat
2. el ekran kartı alacağım ancak Sahibinden, dolap, Letgo, marketplace gibi siteler hakkında pek bilgim yok. Paramı kaptırmak istemiyorum. Güvenilir siteler ve hakkında bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

Sahibinden sitesinde param güvende özelliği mevcut o özellik ile satın alabilirsiniz. Letgo tarzı sitelerde elden almak gerekiyor.

Hocam sahibinden de param güvende de bile sorun yaşayanlar olmuş o yüzden biraz çekindim
Param güvende alıcıyı koruyan bir sistem hocam. Ödeme yaptığınızda ürün gelip test edip onay vermeden parayı satıcıya yatırmıyor. Ürünü beğenmezseniz 1 veya 2 gün içinde iptal edip iade etme hakkınız var, paranız hesabınıza geri geliyor.

Param güvende alıcıyı koruyan bir sistem hocam. Ödeme yaptığınızda ürün gelip test edip onay vermeden parayı satıcıya yatırmıyor. Ürünü beğenmezseniz 1 veya 2 gün içinde iptal edip iade etme hakkınız var, paranız hesabınıza geri geliyor.
Hocam az önce sizinle bir konuya bakıyorduk orada ki konuşmalar biraz suphelendirdi yaani ya satıcı sahte ve ya bozuk ürün iade etti diyerek şikayetçi olur ve parayı geri alırsa güvenemedim

Geri
Yukarı