2. el Gaming laptop önerisi

aizaenn

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,2. el laptop almayı düşünüyorum sahibinden de jokerbilgisayar, kiotech bilişim bana güvenilir geldi. Oralardan alışveriş yapan varsa tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır fiyatına yakın hatta bazıları daha pahalı ürünler gördüm. Bütçeniz ne? Bütçenize göre sıfır daha iyi ürün bulabilirsiniz.

Berbat kasa ve ısınma sorunu, bir de garanti bitimine yakın zamanlarda oluşan anakart problemleri, ölü piksel, ışık sızması.

Hala en iyi seçenek sizce Monster mı?
Benim arkadaş 6 yıldır kullanıyor bir sıkıntısını görmedim.
Fakat yenilerde böyle sorunlar varsa başka laptoplara yönelsin, İlla laptop olması gerekmiyorsa kasa tavsiye ederim hem daha performanslı hemde daha uygun fiyatlı.

Berbat kasa ve ısınma sorunu, bir de garanti bitimine yakın zamanlarda oluşan anakart problemleri, ölü piksel, ışık sızması.

Hala en iyi seçenek sizce Monster mı?

Bana göre de Monster iyi değil ama iyi modelleride var. Mesela MSI'nin GP serisinin kasasını kullandığı laptop kaliteli.

Benim arkadaş 6 yıldır kullanıyor bir sıkıntısını görmedim.
Fakat yenilerde böyle sorunlar varsa başka laptoplara yönelsin, İlla laptop olması gerekmiyorsa kasa tavsiye ederim hem daha performanslı hemde daha uygun fiyatlı.

Kasa diyor ya, Bakın zeki Bey veya Bayan herhangi biri. Konu sahibi arkadaşın aklı var mı? Var

Bu arkadaş seçmiş mi? Seçmiş

Sen bu arkadaşa Masaüstü önerirsen ne anlamı kalır?

En uygun üslubda anlatmaya çalıştım.

"Merhabalar,2. el laptop almayı düşünüyorum sahibinden de jokerbilgisayar, kiotech bilişim bana güvenilir geldi. Oralardan alışveriş yapan varsa tavsiye eder misiniz"
Ben letgo'dan 3 ay önce Monster bir laptop satın aldım 980M ekran kartlı 2. el. Ürünü test edip alacaksın. Siteyle alakası nedir? Ürünü denemeden internet alışverişi gibi satın almayı kastediyorsan bilemeyeceğim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı