2.el Garantili PS4 Pro vs Sıfır PS5

Egolas

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, dostlar. Öncelikle kendimden bahsedeyim. Konsol dünyasına adım atmak isteyen biriyim.
Konsolda GoW, TLOU2'yi arkadaşım oynarken görmüş ve RDR2'yi konsolda çok az oynamış ve bayılmış bir insanım, yani kısaca konsol ve exc. Oyunlar benim için balta girmemiş orman.
Hatta öyle ki önceki ROG 1660 Super ekran kartımı satmadan önce PC'de RDR2'yi oynamak için bir DualShock4 V2 almıştım. Ardından FIFA, PES için Sony kampanyasında tekrar bir DualShock4 almıştım :)

Bu aralar da konsol + TV bakıyorum. Normalde PS5 Digital + 55" 4K TV düşünüyordum.
PS5 aldırtacak kadar iyi veya hatırı sayılır oyunlar çıkmadığından ve Sony'nin birnevi politikası olarak tahminimce 2 yıl sonra Slim ve Pro modellerinin geleceğini düşündüğümden dolayı garantili PS4 Pro arayışındaydım. PS5 Pro çıkana kadar (ki çıkıp çıkmayacağını bilmiyoruz) PS4 Pro ile oyunların tadını çıkarayım, PS5 Pro çıkarsa da çıktığı zaman onu alayım diye düşünmekteyim.

Sarı site üzerinden garantili PS4 Pro bakmaya başladım ancak çoğunuzun bildiği üzere anlamsız fiyatlarda :)
3600 TL'ye 2020 Ağustos faturalı Sony Eurasia garantili PS4 Pro + 2 DualShock4 V2 için anlaştım ancak çevrem bu fiyatın PS4 Pro için yüksek olduğunu düşünüyor.
Benim de açıkçası aklım karıştı, ne yapsam bilemedim ve size sormak istiyorum.

Sizce 2.el 1 yıl garantili PS4 Pro mu yoksa sıfır Digital PS5 mi? ikinci elde Digital fiyatına diskli bulursam onu almak isterim tabii.

Herkese selam, dostlar. Öncelikle kendimden bahsedeyim. Konsol dünyasına adım atmak isteyen biriyim.
Konsolda GoW, TLOU2'yi arkadaşım oynarken görmüş ve RDR2'yi konsolda çok az oynamış ve bayılmış bir insanım, yani kısaca konsol ve exc. Oyunlar benim için balta girmemiş orman.
Hatta öyle ki önceki ROG 1660 Super ekran kartımı satmadan önce PC'de RDR2'yi oynamak için bir DualShock4 V2 almıştım. Ardından FIFA, PES için Sony kampanyasında tekrar bir DualShock4 almıştım :)

Bu aralar da konsol + TV bakıyorum. Normalde PS5 Digital + 55" 4K TV düşünüyordum.
PS5 aldırtacak kadar iyi veya hatırı sayılır oyunlar çıkmadığından ve Sony'nin birnevi politikası olarak tahminimce 2 yıl sonra Slim ve Pro modellerinin geleceğini düşündüğümden dolayı garantili PS4 Pro arayışındaydım. PS5 Pro çıkana kadar (ki çıkıp çıkmayacağını bilmiyoruz) PS4 Pro ile oyunların tadını çıkarayım, PS5 Pro çıkarsa da çıktığı zaman onu alayım diye düşünmekteyim.

Sarı site üzerinden garantili PS4 Pro bakmaya başladım ancak çoğunuzun bildiği üzere anlamsız fiyatlarda :)
3600 TL'ye 2020 Ağustos faturalı Sony Eurasia garantili PS4 Pro + 2 DualShock4 V2 için anlaştım ancak çevrem bu fiyatın PS4 Pro için yüksek olduğunu düşünüyor.
Benim de açıkçası aklım karıştı, ne yapsam bilemedim ve size sormak istiyorum.

Sizce 2.el 1 yıl garantili PS4 Pro mu yoksa sıfır Digital PS5 mi? ikinci elde Digital fiyatına diskli bulursam onu almak isterim tabii.

Kanka, PS4 oyunlarını oynamak istiyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka PS 4 oyunlarını oynamak istiyorsan.

Zaten oynayabilirsin kutulu olarak oynayabiliyorsun ama alıyorsan PS5 digitak alma biraz ekle normalini al PS5 Pro'dan çok daha iyi performans srrgiliyor PS5 ama bütçene bağlı bütçen yetşyorsa 5 al bende 5 alacağım + olarak kollarıok güzel 5'in bende 3 kol alacağım siyah beyaz kırmızı bir de regal TV bir de 4 k monitör veya TV varsa efso oluyor.
PS4 oyunları yavaştan bilgisayara geliyor, ben PS5 tercih ederim.

O iş çok sonra aga o zamana kadar boş beklemesin.

PS4 oyunları yavaştan bilgisayara geliyor, ben PS5 tercih ederim.
Oyuncuları konsola çekmek için yapılmış güzel bir hamle olarak görüyorum.

Ekran kartlarındaki pahalılıktan nemalanmaya çalışıyorlar haklı olarak, bir de oyun yapımcıları bile hala PS4'e oyun çıkarmaya devam ediyorlar çünkü bir tarafta 7-9 milyon satımış PS5 var diğer yanda 100 Milyon satmış PS4.

Kesinlikle Playstation 5.
Cevabınız için teşekkür ederim ama neden PS5, asıl soru bu? Ben dediğim konulardan dolayı PS5 Pro'nun geleceğini düşünüyorum ve adam akıllı PS5 aldırtacak da oyun yok ki olsa da ben zaten hala PS4 3A oyunlarını oynayacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı