2.el GT 730 sistem alınır mı?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Orta seviyeli bir bilgisayar alacağım kısa süre içerisinde ama piyasa dalgalı olduğu için tereddüt ediyorum. Bugün tanıdık bir bilgisayarcıya bilgisayar bakmak için gittiğimde bana 4.nesil i5 ve GT730 olan bilgisayara 4000 TL fiyat biçti. Bu öneriyi çok saçma buldum ve almadım. İnternette şu bilgisayarı buldum fakat alınır mı? Acaba günümüz piyasasına göre?

Orta seviyeli bir bilgisayar alacağım kısa süre içerisinde ama piyasa dalgalı olduğu için tereddüt ediyorum. Bugün tanıdık bir bilgisayarcıya bilgisayar bakmak için gittiğimde bana 4.nesil i5 ve GT730 olan bilgisayara 4000 TL fiyat biçti. Bu öneriyi çok saçma buldum ve almadım. İnternette şu bilgisayarı buldum fakat alınır mı? Acaba günümüz piyasasına göre?
Bilgisayarcılar kazık oluyor,almayın.

5K'ya çıkarabilirseniz bütçenizi APU sistem alabilirsiniz.

GT 730 asla alınmaz, ikinci sistem fena değil en azından GT 730'a göre çok daha iyi bir tercih ancak azıcık indirim kovalarsanız benzer hatta nispeten daha iyi bir sistemi benzer fiyatlara bulabilirsiniz.

Bana şüpheli geldi. Bence 2.ele yönelme
Sıfır apu dizmeye bak.

Geri
Yukarı