2.el GT 730 sistem alınır mı?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Orta seviyeli bir bilgisayar alacağım kısa süre içerisinde ama piyasa dalgalı olduğu için tereddüt ediyorum. Bugün tanıdık bir bilgisayarcıya bilgisayar bakmak için gittiğimde bana 4.nesil i5 ve GT730 olan bilgisayara 4000 TL fiyat biçti. Bu öneriyi çok saçma buldum ve almadım. İnternette şu bilgisayarı buldum fakat alınır mı? Acaba günümüz piyasasına göre?

Buyurun hocam 4300 TL tutuyor. Eğer bütçeniz kısıtlıysa yoksa daha iyisini de toplarız. Siz bütçe söyleyin.

Buyurun hocam 4300 TL tutuyor. Eğer bütçeniz kısıtlıysa yoksa daha iyisini de toplarız. Siz bütçe söyleyin.
Hocam ortalam 5K bütçem var.

Hocam ortalam 5K bütçem var.

Attığım sistemin RAM'i 8 GB isterseniz bir tane daha aynı RAM'den alın ama ben daha iyi işlemci isterim R3 bana yetmez diyorsanız önceliğinizi işlemci değiştirmeye verin.
Bunu alabilirsin.

GT 730 asla alınmaz, ikinci sistem fena değil en azından GT 730'a göre çok daha iyi bir tercih ancak azıcık indirim kovalarsanız benzer hatta nispeten daha iyi bir sistemi benzer fiyatlara bulabilirsiniz.
GT 730 oyunlar için pek yeterli değil. GTA 5 bile en fazla orta ayarlarda oynatıyor.
Linkini verdiğiniz fena değil ama fiyat biraz pahalı geldi bana.
Hocam bu sisteme ne diyorsunuz? GTX 960 almak ne kadar doğru bir karar olur. 1050 Ti ile eşdeğer bir kart diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı