2. el HP Omen 17 ne kadar eder?

11.000TL'ye RTX 2060'lı Omen var.

Mevcut değil görünüyor bende.
@Paytak Penguen Burası özgür bir forum bu benim görüşüm. Bu gibi tanıdık cihazlarını alıp hüsrana ugrayan kişiler forumda mevcut. Herkez aynı olamaz ancak devir insanı aynı diye düşündürüyor.
Evet, herkes aynı olamaz. Tanımadığınız kişiler hakkında böyle yorum yapmayın.
Laptopa bir oyun testi yaparsın, ne olduğunu anlarsın. Bir çay kahve ikram et, 20-30 dakika oyna. Sohbet edersin arada. Zaten amaç oyun oynamak değil, test etmek.

Mevcut değil görünüyor bende.

Evet, herkes aynı olamaz. Tanımadığınız kişiler hakkında böyle yorum yapmayın.
Laptopa bir oyun testi yaparsın, ne olduğunu anlarsın. Bir çay kahve ikram et, 20-30 dakika oyna. Sohbet edersin arada. Zaten amaç oyun oynamak değil, test etmek.
Hocam Stok bitti, dün vardı.

HP'nin soba lakabı var. Modelin numarasını aratarak yabancı incelemeleri, videoları bulabilirsin. Kararı kendin verirsin. Daha eski olduğu için videodakilerden daha çok ısınacağını unutma.

Ayrıca, 2. El her zaman kötü değildir.
Bunu Türk milletine anlatmak çok zor.
Bak şimdi. Sen almak laptop, bozuk gelmek. Sen uğraşmak. Sen almak 2. El laptop, test etmek. Laptop çalışmak, sıkıntı olmamak.
Şimdi anlaması lazım yukarıdaki arkadaşın.

HP Omen'ler soba değil hocam eski Pavilion Gaming'ler soba
Şöyle deyim hocam arkadaşım 7820HQ GTX1080 32/2tb 4K ekranlı HP Omen X ini 4 yıl kullanıp 10.3K ya sattı sıcaklık değerleri 85'i devirmemiş ihç
Bu PC maksimum 8.5k eder

Bir arkadaşım (çok bir muhabbetimiz yok ama titiz bir kullanici), kendine yeni laptop alacak eski laptopunu satacak. Arkadaşımın PC'sini almak istiyorum ama ne kadar eder, bilmiyorum. Donanimdan anlayan arkadaşlar, pazarlık yapmam için bir fiyat araliği verebilir mi, lutfen? Ederinden fazla ucret odemek istemiyorum. Sizce bu PC'yi mi almalıyım yoksa sıfır PC mi almalıyım?
Arkadaşımın PC'si. ( 2019 da 12.000 TL'ye almış)

HP OMEN 17-an003nt (2BU43EA) Notebook (2 yil once aldı. Garantisi gecen ay bitmiş.)
Woaw, 8-8.5 verin temizse.

8-8,5 bin tl verecekseniz ikinci elde garantili gtx1660ti'lı laptoplar da var, hem de diğer aksamları yeni nesil.

Geri
Yukarı