2. El i7 2670QM Laptop Alınır mı?

Daha nasıl açıklayabilirmiyim ? Ürünün linkini koymayı unutmuşum. Alınırmı alınmazmı. Ben 1 Saat kullandım denedim sanki biraz ısınma ve ses sorunu var gibi ancak soğutucu kullanırsam geçer diye düşünüyorum daha almadım ama almayı düşünüyorum.

Bunu Ciddimi yazdınız bilmiyorum. Böyle düşük boyutlu çok iyi sistem gerektirmeyen oyunlar için alınırmı laptop'a sadece 1 oyun yükleyebildim zamanım olmadığı için o'da minecraft'tı ancak bilgisayarda Call of duty Setup dosyası vardı ve GTA 4 dosyası ancak silinmiş satan adam silmiş galiba sorum şu alınırmı alınmaz mı ?. Çok sistem gerektirmeyen oyunlar için oynanırmı dediğim gibi incelemeye vaktim olmadı Laptop modeli Toshiba Satellite L750-1NF i7 -8GB
İlanda 2 yıl boyunca çok az kullanıldığı yazıyor. Ve cihaz çok ısınıp çok ses çıkarıyor. Bilemiyorum bana biraz hor kullanılmış gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı