2. el iPhone 8 alınır mı?

Bütçe
3000-4000 tl

niluf

Femtopat
Daha fazla  
3000-4000 civarı nakit bütçem var. Şimdiye kadar hep Android kullandım. iOS hiç kullanmadım fiyatından ötürü. Android'e alışkınım ama kasma donma problemlerinden ve kameradan ötürü Apple'a geçmek istiyorum. 2. el iPhone 8, belki düşük bir ihtimal 8 Plus alabilirim.

Android ise sıfır M31, A51 gibi modeller alabilirim. Bir telefonu maksimum 3-4 yıl kullanıyorum zaten. Güncelleme almayana kadar 8 kullansam beni idare eder mi?
Not: Ekran boyutu önemli değil, oyun oynadığım için kasma olmaması en önemli kriter. Fotoğraf açısından Apple kamerasını çok beğeniyorum o yüzden Apple almak biraz daha mantıklı geliyor.
Sizce ne yapmalıyım?

Ben Iphone 8 Plus kullanıyorum çok memnunum. Bence Iphone'dan şaşmamak lazım. Temiz bir telefon bulursanız ve güvenilir bir yer ise alın derim.

Hocam 4600'e iPhone SE 2020 al iyi misin😂 kaç yıllık telefon iPhone 8 eskidi artık.
2. el 8 fiyatı: 3200-3500 arası
M31 fiyatı: 2800
Bütçem olsa 11 de alırım 12 de. SE 2020 al demek atasözü olmuş heralde her bütçeye SE öneriliyor
Ben Iphone 8 Plus kullanıyorum çok memnunum. Bence Iphone'dan şaşmamak lazım. Temiz bir telefon bulursanız ve güvenilir bir yer ise alın derim.
Dikkate alacağım teşekkür ederim

Kardeş 3000-4000 bütçem var demiş görebiliyor musun? Çok anlarmış gibi konuşma bilgin varsa bas şu klavyenin tuşlarına.

4000'i veren 600'ü de verir 4 yıllık telefona o kadar verecek ve 2.el olacak :D? Keşke sende biraz çalıştırsan şu kafandakini, kırsan birilerini eleştirmeyi, senin üstün tavsiyelerini de dinleyelim kardeşim olur mu?

4000'i veren 600'ü de verir 4 yıllık telefona o kadar verecek ve 2.el olacak :D? Keşke sende biraz çalıştırsan şu kafandakini, kırsan birilerini eleştirmeyi, senin üstün tavsiyelerini de dinleyelim kardeşim olur mu?
Demek sen baya kırmışsın ki 4000 veren 600 verir diyebiliyorsun keşke sen de azıcık matematik ve ticaret öğrensen kardeşim belki hayatının büyük bir kısmında işe yarar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı