2. el iPhone SE 2016 alırken dikkat edilmesi gereken şeyler

ozgur0699

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben küçük telefona dönmek için elimdeki garantisi devam eden iPhone 7'mi satıp yerine SE 2016 modeli bir telefon almayı düşünüyorum. Alım-satımlarda nelere dikkat etmem gerektiği hakkında önerileri olan yardımcı olursa çok mutlu olurum. (İlk defa 2. el telefon almayı düşünüyorum).

Ses kontrolü,İcloud kontrolü,Ahize kontrolü,Wifi-4.5Ghz Kontrolü yaparsan senin faydana kameralara bakarsın hani çok takıntılıysan bir de hoperlör kısmındaki vidalara bakıver bi zorlama vs.. var mı diye varsa eğer vidalar çıkmışssa anlaşılır ve sor ne işlem uygulandı diye.Aklında iphone SE dışında bir telefona geçmek varsa o fiyatlara çok güzel androidler önerebiliriz.

Merhabalar. Ben küçük telefona dönmek için elimdeki garantisi devam eden iPhone 7'mi satıp yerine SE 2016 modeli bir telefon almayı düşünüyorum. Alım-satımlarda nelere dikkat etmem gerektiği hakkında önerileri olan yardımcı olursa çok mutlu olurum. (İlk defa 2. el telefon almayı düşünüyorum).

IMEI kodunun farklı bir cihazda kullanılmadığına ve cihazın yurt içi kaydının olduğuna dikkat etmenizi öneririm.
Geçmek sizin tercihiniz saygısızlık etmek istemem ama nakit ihtiyacınız yoksa küçük telefon sevdası yüzünden model düşülmez aklınızda bulunsun.

IMEI kodunun farklı bir cihazda kullanılmadığına ve cihazın yurt içi kaydının olduğuna dikkat etmenizi öneririm.
Geçmek sizin tercihiniz saygısızlık etmek istemem ama nakit ihtiyacınız yoksa küçük telefon sevdası yüzünden model düşülmez aklınızda bulunsun.
Telefon hayatımda çok önemsiz bir yerde ve WhatsApp harici umurumda bile olmuyor. Cebe sığması benim için yeterlidir. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı