2. el iPhone X face ID bozuk alınır mı?

Maple

Hectopat
Yer
Adana,Turkey
Arkadaşlar 2. el piyasada araştırma yaparken 7 Plus kullanıcısıyla iletişim halindeydim. 7 Plus garantisiz 3550 TL fiyat çekmişti. Bende bunu almaktansa 4000 TL iPhone X ( face ID bozuk) almak mantıklı geldiğini açıkladım ona. Çünkü zamanında sıfır aldığım iPhone 7'de parmak izini kullanmıyordum biraz işlevsiz gelmiş olup parmağımı ufacık bir ıslaklıkta veya nemli olduğunda okumuyordu. Ve daha sonra resimdeki konuşmayı yaptı. Sizce bu doğru mu?

Ekran Görüntüsü (5).png

Kemal Güneşli

Megapat
Face ID nasıl bozuk şimdi, eğer tamiri kolay ise bazen kablo çıkması vesaire olabiliyor o zaman alınır ve basitçe tamir edilir, diğer türlü alınmaz Face ID önemli.

Quarx523

Femtopat
Face ID Kullanmıyosanız çok önemli değil, alabilirsiniz ama diğer parçalarında sıkıntı olabilir. İkinci el ürünlere çok güvenmemek lazım.

Castaft

Decapat
Ne bu iPhone sevdası anlamıyorum ki. Hocam 8 Plus altı iPhone ve Face ID bozuk X alınmaz. 4000TL'ye Android modeller tercih etmenizi veya en az 8 Plus almanızı öneriyorum.

Enes DEDE

Picopat
Zaten ikinci el iPhone alınmaz ki... iCloudundan tutun TouchID ye oradan da tutun bataryaya... Eğer güvenilir alınmıyorsa ikinci el iPhone alınmaz...

Yukarı