2. el kulaklık dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

wruno967

Hectopat
Yarın 1 saatlik yol gidip Rampage Drop Plus alacagim. 2. el garantisi devam ediyor. Alirken nelere bakmaliyim, nelere dikkat etmeliyim? Kulaklıkta 7.1 var ama USB ile calisiyor. Biz de yol ustu bakicagimizdan sadece telefonla kontrol edebileceğiz. Yani bir tık kumar mi olur bu sizce? Sizin görüşünüz nedir? Arkadaş konuşmada sadece Xbox uzerinde kullandigini, USB olarak kullanmadığını belirtti. Umarım bir sıkıntı yoktur. Bir de herhangi bir şey için imzalatmam gereken bir sözleşme vs. var mı? Ne bileyim, fatura simdi adamın adina. Ben garantiye verirken bir sıkıntı olur mu?

Kulaklığın padleri deri, soyulmuşmu diye iyice kontrol et. Deneme fırsatın varsa dene sağ sol dengesine bak, kabloyu kontrol et zedelenmişmi diye. Bu arada 2. kulaklık alım satımına karşıyım. Bu yaz ayında terleyip kurumuştur padler deri kolay temizlenmez hem.

Kulaklığın ikinci eli mi olur kardeşim? Olsa bile verilen para çöp olur. Başkasının taktığı vücut yağsının ve kulak pisliğinin bulaştığı kulaklığı nasıl kullanacaksın insanın içine siner mi?

Gerçekten arkadaşlara katılıyorum hocam, hele ki şu bulunduğumuz ortamda asla 2. el kulaklık almak akıl karı değil.

Normalde ürünlerde garanti belgesinin kimin üstüne olduğunun önemi yok. Rampage'i gönderirken çıkar mı sorun bilmiyorum. 2. el kulaklık kesinlikle tavsiye etmem. Böyle basit elektronik ürünlerde tahmin bile edemeyeceğin sorunları olabilir.

Alicagim kulakligi 3 ay kullanip satacagim fuyati uygun olduğundan almak istedim geri zararim olmaz diye bu donemde 2. Ele bende yonelmem ama arkadasin verdigi fiyat eger sıkıntısı yoksa cok cazip geldi gidip deneyip öyle alacagim
Hepinize Yardımlarınız İçin Teşekkür ediyorum gittim aldım hiçbir yerinde bir problem yoktu şuan kullanıyorum gayet iyi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı