2.el laptop satarken nelere dikkat edilmeli?

OKODENRO

Hectopat
Daha fazla  
2 ay içinde laptopumu bilgisayarcıya satacağım. Ama bilgilerime erişmesini istemiyorum. Oraya gittiğim zaman format attırıcağım başka nelere dikkat etmeliyim?

Bilgisayarcıya kaçtan vereceksiniz? Modeli nedir? Bilgisayarı sıfırlamayıp sonrasında Windows kurulumunu yapıp kullanmaman yeterli olacaktır.

Bilgisayarcılar cok olu fıyat verır zamanında Dell laptopum vardı sıfırı 15k cıvarındayken 3000 TL veren oldu bir sorunu olmamasına ragmen 2.el sıtelerınde satabılırsın.

Bilgisayarına format atacağından pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum, Deep Freezer tarzı uygulamalar kullanıyorsan onları ayarlamanı öneririm, bence risk almadan direkt başka bir hdd ye aktar dosyalarını.

Gezmedıgım yer kalmadı en fazla fıyat ceken 7000 oldu cıdden cok saçma fıyatlar verıyolar ve anladıkları da yok kıme gıtsem bırılerını arayıp soruyolar.

En insaflısı bile 3500₺ kırpıyor. Bende çok sordumda artık sormuyorum zaman israfı. Bir de utanmadan değerinden alınır yazıyorlar. Ölünün ölüsü fiyat verdikten sonra reddedilince siz ne kadara vermeyi düşünüyorsunuz diyorlar...

En insaflısı bile 3500₺ kırpıyor. Bende çok sordumda artık sormuyorum zaman israfı. Bir de utanmadan değerinden alınır yazıyorlar. Ölünün ölüsü fiyat verdikten sonra reddedilince siz ne kadara vermeyi düşünüyorsunuz diyorlar...

Urunu versek 3500 TL'ye aldıgını en az 10000 yazmazsa neyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı