2. el M.2 SSD alınır mı? - Konu dışı

CANERION

Kilopat
Daha fazla  
Bu konu, bağlantıdaki tartışmadan kopyalanmıştır: 2. el M.2 SSD alınır mı?

Okuma yazma değerleri, diskte toplam ne kadar veri yazılmış bunlara iyice bak. Tabii kronik sorunlu mu diye de modeli sorup araştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii kronik sorunlu mu diye de modeli sorup araştır.
Zaten burada bize soruyor, bilmiyorsanız bırakın da bilen kişiler cevap versin.

Disk normalde alınabilir model. Üstteki bilgilere ek olarak: Oyun falan oynuyorsanız; bu SSD'yi daha önce kullanan kişi HWID ban yemişse oyuna giremezsiniz, bilginiz olsun.

Zaten burada bize soruyor, bilmiyorsanız bırakın da bilen kişiler cevap versin.

Disk normalde alınabilir model. Üstteki bilgilere ek olarak: Oyun falan oynuyorsanız; bu SSD'yi daha önce kullanan kişi HWID ban yemişse oyuna giremezsiniz, bilginiz olsun.

2. el alınabilir mi sorusunun net cevabı mı varmış da sen vereceksin? Saçma sapan yoruma yorum yapmak kafası nedir? Adam "İkinci el alınır mı?" yazmış, verilebilecek mantık düzeyinde gayet doğru bir şeyi sanki küfür veya yanlış ifade gibi değerlendiremezsin. Moderatörsen düzgün işini yap.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el alınabilir mi sorusunun net cevabı mı varmış da sen vereceksin?
Almak istediği diski paylaşmış, bakması gereken noktaları ve diskin genel olarak alınıp alınmayacağını yazmış üyeler.

Saçma sapan yoruma yorum yapmak kafası nedir? Adam "İkinci el alınır mı?" yazmış, verilebilecek mantık düzeyinde gayet doğru bir şeyi sanki küfür veya yanlış ifade gibi değerlendiremezsin.
Yaptığınız yanlış. Zaten konu açıp soruyor; siz de gelmiş araştır diyorsunuz? Konu içeriğini okuyun bence.

Moderatörsen düzgün işini yap.
İlk mesajınızın konuya katkısı yok, sizden önce ne yazılmışsa aynısını yazmışsınız. Kural 6'ya bakabilirsiniz bunun için.

Bu mesajları da o konu kirlenmesin diye buraya taşıdım.

Ok.

Almak istediği diski paylaşmış, bakması gereken noktaları ve diskin genel olarak alınıp alınmayacağını yazmış üyeler.

Yaptığınız yanlış. Zaten konu açıp soruyor; siz de gelmiş araştır diyorsunuz? Konu içeriğini okuyun bence.

İlk mesajınızın konuya katkısı yok, sizden önce ne yazılmışsa aynısını yazmışsınız. Kural 6'ya bakabilirsiniz bunun için.

Bu mesajları da o konu kirlenmesin diye buraya taşıdım.

Okuduğunu anlama sorunun varsa bu seni bağlar beni değil polemiğe gireceğine engel attır gruptan cevaba cevap vermek saçma anlamsız. Adama bakması gereken noktaları söyleyip kronik sorun mu var yine kendisi emin olsun demişim. Uzun uzun cevap yazacak polemik çıkaracak kini nereden buluyorsunuz bilmiyorum. Lütfen attır forumdan.

Geri
Yukarı