2. el mekanik klavyelerin fiyatları neden 0 ürünle aynı?

bertony

Hectopat
Yaklaşık 1 haftadır ortalama 250 TL'ye 2.el mekanik klavye arıyorum.
Fakat nedense 350 TL'lik klavyeyi 330 TL'ye, 400 TL'lik klavyeyi 1 sene kullanıp 380 TL'ye satıyorlar.
Ben anlamıyorum bu durumu neden?
Yani 2.el bir ürünün fiyatının yarı fiyatı ya da ya da yarı fiyattan biraz daha yüksek fiyata satılması lazım.
0 ürünle kafa kafaya gidiyor arkadaş!
Ve 250 TL'ye kadar mekanik klavye önerilerinize açığım arkadaşlar. Mavi swtichli mekanik klavye arıyorum.
Windows multimedya klavyem artık miladını doldurmaya başladı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan var mı acaba çok merak ettim bizim millet ilginç Xbox Series S fiyatlarına bakıyorum 0 ından pahalıya satıyorlar 2. elini komik bir durum.

Yaklaşık 1 haftadır ortalama 250 TL'ye 2.el mekanik klavye arıyorum.
Fakat nedense 350 TL'lik klavyeyi 330 TL'ye, 400 TL'lik klavyeyi 1 sene kullanıp 380 TL'ye satıyorlar.
Ben anlamıyorum bu durumu neden?
Yani 2.el bir ürünün fiyatının yarı fiyatı ya da ya da yarı fiyattan biraz daha yüksek fiyata satılması lazım.
0 ürünle kafa kafaya gidiyor arkadaş!
Ve 250 TL'ye kadar mekanik klavye önerilerinize açığım arkadaşlar. Mavi swtichli mekanik klavye arıyorum.
Windows multimedya klavyem artık miladını doldurmaya başladı...
Klavyelerin piyasa değeri çok değişmiyor ondan dolayı olabilir mesela ben 1 yıl önce 350 liraya G213 Prodigy klavye aldım şu an güncel fiyatı 375 TL ikinci el fiyatı da ortalama 200 civarında seyrediyor ki zaten klavye alınacaksa ikinci el pek önermem

Klavyelerin piyasa değeri çok değişmiyor ondan dolayı olabilir mesela ben 1 yıl önce 350 liraya G213 Prodigy klavye aldım şu an güncel fiyatı 375 TL ikinci el fiyatı da ortalama 200 civarında seyrediyor ki zaten klavye alınacaksa ikinci el pek önermem
Piyasa değeri değişmiyor evet ama bu durumla alakasını anlayamadım.
Bir ürünü aldıktan sonra onun fiyatı düşer,ve bu durumda 1 sene sonra satmak istediğinde satılabilmesi için fiyatının yarısına yada biraz daha üst bir fiyatına satarsın bu tüm dünyada böyledir.
Gel görki bizim ülkemizde 2.el satılan ürün 0 ürünle aynı fiyatta arkadaş bu nedir!

Bende 0 klavye almak isterim ama 250 tlye varmı mekanik klayve?
Bulamadım...
300 tlye philipsin bir klavyesi var 0 a belki onu alabileceğim.

Adına mekanik yazmışlar ama hangi switch kullanıyor bu arkadaş? Bana mekanik gibi gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı