2.el otomobil önerisi

Ben de o yüzden dedim satıp model düşürmek istese dediğiniz olabilir ama konu sahibi daha iyi bir şey istiyor anladığım kadarıyla.

Bu arada marea tabii ki eski ama baktığınız zaman Linea'dan üst segment ve daha iyi bir araç. Tek suçu artık çok eski olması🙂

Aslında Fiat marea 2.0 hlx bir ara çok istiyordum kendime. Eğer kendime araba yaparsam bundan yapabilirim. Hele bir de Turbo+LPG ayarını yapabilirsem çok fazla tüketimi düşürürüm. Ama şu an elektrikli arabalara biraz heves var bölümden dolayı. Bakalım zaman gösterecek.

Cevaplariniz icin cok teşekkür ederim arkadaşlar. En iyisi ustune 10 bin değil de 50 bin civari koyup corolla almak.

Accord, ıntegra vs canavar. Ama bizim millet civicten başka araba bilmediği için tutulmuyor.

Aynen öyle. Accord çok tutulmadı dediğiniz gibi, hastası biniyor şuan,çokta memnunlar hatta civiclerden bile az arıza verdiğini söylüyorlar. Motoruna diyecek bir şey yok zaten tam bir canavar. Şu an ieslere accordlarin motorunu swaplıyorlar gelene gidene saplıyorlar zaten hafif araba stock motoruyla bile fena gidiyor güçlü motor koyunca benim turbom var diyen yetişemiyor. Hastası olanların yaptığı şeyler işte.
Para lazım bir de 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı