2. el PC alırken nelere dikkat etmeli?

SSD modeli ne? Ekran kartı 2 mi 4 GB mi? Ek olarak bellek yükseltmesi şart ve ekran kartını yakın zamanda yükseltmenizi öneririm. Anakart modeli nedir acaba?

Anakartı bilmiyormuş Gigabyte olduğunu söyledi SSD hafızasıda yazmamış ekran kartıda 2 GB (sadece bunlarda 2 ve 4 GB seçeneği var değil mi)

Anakartı bilmiyormuş Gigabyte olduğunu söyledi SSD hafızasıda yazmamış ekran kartıda 2 GB (sadece bunlarda 2 ve 4 GB seçeneği var değil mi)
Evet, sadece 2 ve 4 GB seçeneği var. Yalnız ben olsam tercih etmezdir. SSD modeli büyük ihtimalle SanDisk Plus veya Crucial BX500 gibi yüksek oranlı kronik SSD'ler. Anakart modelini nasıl bilmiyor anlamış değilim. Adam daha kendi malını bilmiyor.

Evet, sadece 2 ve 4 GB seçeneği var. Yalnız ben olsam tercih etmezdir. SSD modeli büyük ihtimalle SanDisk Plus veya Crucial BX500 gibi yüksek oranlı kronik SSD'ler. Anakart modelini nasıl bilmiyor anlamış değilim. Adam daha kendi malını bilmiyor.

Peki oyun performansı iyi olur mu?

Not: Laptopumdada BX500 var :D kronik sorunu ne oluyor?

Laptopumdada BX500 var :D kronik sorunu ne oluyor?
Yanlış bilmiyorsam okuma/yazma sorunları vardı. Ama tabii ortalama bir ihtimali var. Bana çıkar size çıkmaz. :)
Peki oyun performansı iyi olur mu?
Eski nesil (2007-2012) arası oyunları orta-düşük oynatabilir. +4 GB bellek takviyesi ile GTA 5-CS:GO-Valorant gibi oyunları açabilirsiniz.

Sadece kasa ve monitör olarak verecek 1200TL.
1,200 TL'ye değebilir. Yeni gibiyse tabii. "Yeni gibi" yazmış ama, bilemedim. Monitör iyi gözüküyor kulaklık bir tık kötü. Ama piyasa da 1,200 TL'ye daha iyisin bulabileceğinizi düşünmüyorum. Sahibinden üzerinden GET şeklinde satın alabilirsiniz. Birazcık (30-50 TL) fazla ödersiniz ama işinizi garantiye alırsınız.

Peki sizce alayim mi?
1,200 TL'ye değebilir. Yeni gibiyse tabii. "Yeni gibi" yazmış ama, bilemedim. Monitör iyi gözüküyor kulaklık bir tık kötü. Ama piyasa da 1,200 TL'ye daha iyisin bulabileceğinizi düşünmüyorum. Sahibinden üzerinden GET şeklinde satın alabilirsiniz. Birazcık (30-50 TL) fazla ödersiniz ama işinizi garantiye alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı