2. el piyasasındaki fiyatlar

Hocam boş insanlarla uğraşmayın vasıfsız eleman bunlar. Ben şahsen kendi sistemime 6000TL yazdım birçok kişi olumlu cevap verdi. Kara borsaya düşmüş parçaların o fiyatlara olması çok normal çünkü piyasa o ürün yok isterse sitede 100.000TL yazar ama alan olursa 😂.
Not: Bu fiyata satması imkansız bana göre.

Letgo'da dolaşırken şöyle bir sistem gördüm.
4790K tabanlı DDR3 sistem için 8750 lira yazmış. Sadece ekran kartı(GTX 1080) fiyatı sorduğumda 3500 TL olur dedi.
Sistemin fiyatını fazla yazdığını belirttim, ne dese beğenirsiniz? "Sen bu sistemi bana 10.000'e topla bakayım. Sadece ekran kartım 5500 lira."
9000 liraya çok daha güçlü bir sıfır sistem toplandığını belirttim, "iPhone 11 neden iPhone X'den ucuz?" Şeklinde bir savunma yaptı.
Üstüne bir de ekran kartının stokta olmayan İtopya fiyatını atması gerçekten çok hoş oldu, ne tür bir salakla uğraştığımı daha iyi anladım.
Tabi böyle bir hareketin ardından, ne kadar inanmasam da belki anlar diye; daha güçlü bir kart olan RTX 2060 Super ile karşılaştırma videosunu attım.
Sonrası klasik 2. el satıcı muhabbeti. Neymiş efendim müşterisi hazırmış cevap bekliyormuş falan...

Eki Görüntüle 658775

Eki Görüntüle 658776

Eki Görüntüle 658777

Eki Görüntüle 658778

Sizce dedikleri mantıklı mı? Ben mi yanlış düşünüyorum? Önü kapalı, ölü bir sisteme sıfır ve yeni nesil parası ödemek nedir yahu?
Kendim adamla konuştum sinirim bozuldu.

RTX 3000 serisi çıksın, 2080'e 3000 TL vermeyecekler adam neler diyor.
Hocam elimde MSI GTX 1080 GAMING X modeli var, hem beni hem alıcıyı üzmeyecek şekilde ne kadara satmalıyım. CS-GO tarzı oyunlar oynadım. Mining yapılmadı. Uzun süreler de kullanmadım. Yardımcı olma şansınız varsa, memnun olurum.

Hocam elimde MSI GTX 1080 Gaming X modeli var, hem beni hem alıcıyı üzmeyecek şekilde ne kadara satmalıyım. CS:GO tarzı oyunlar oynadım. Mining yapılmadı. Uzun süreler de kullanmadım. Yardımcı olma şansınız varsa, memnun olurum.

Hocam yeni konu açarsan daha iyi olur ve sarı site vb sitelerde araştırabilirsin fiyatları.
Böyle insanlar beni çıldırtıyor ROG STRIX RX580 karta 1700 istiyormuş.

Dosya Ekleri

• 20200906_125327.jpg
    20200906_125327.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı