2. el PS4 alınır mı?

İngilizce biliyorsan izle şu videoyu. Olayı çok yanlış anlamışsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce biliyorsan izle şu videoyu. Olayı çok yanlış anlamışsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı şeyi söylüyoruz. Oyunlar consolda daha yumuşak geçişlere sahipler ve buna göre optimize ediliyor.

Yeni konsollar gelecek diye diğerlerinin fiyatının düşmesini pek beklemeyin bence. Çünkü arada uçurum gibi fiyat farkları olacak. Doların da durumu malum. Örnek olarak en ucuz PS5 6.500 TL civarı olacakken, PS4 Slim'in sıfır fiyatının 3.000 TL olduğunu varsayalım. 3.000 TL'ye yerine alınacak alternatif bir ürün olmadığı için yine PS4 değerini koruyacak. Eğer PS5 ile arasında 1.000 TL gibi farklar olsaydı, o zaman indirim olabilirdi. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Tabii bu sadece benim görüşüm.

Yeni konsollar gelecek diye diğerlerinin fiyatının düşmesini pek beklemeyin bence. Çünkü arada uçurum gibi fiyat farkları olacak. Doların da durumu malum. Örnek olarak en ucuz PS5 6.500 TL civarı olacakken, PS4 Slim'in sıfır fiyatının 3.000 TL olduğunu varsayalım. 3.000 TL'ye yerine alınacak alternatif bir ürün olmadığı için yine PS4 değerini koruyacak. Eğer PS5 ile arasında 1.000 TL gibi farklar olsaydı, o zaman indirim olabilirdi. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Tabii bu sadece benim görüşüm.
Elimi çabuk tutayım o zaman. Dolar cidden çok kötü gidiyor.

Elimi çabuk tutayım o zaman. Dolar cidden çok kötü gidiyor.
Sadece düşüncemi söyledim. Öyle olacak diye bir şey yok fakat düşünüldüğü zaman dediğim gibi olacak bence. PS4 fiyatı ile PS5 arasındaki fark az buz değil. Hani dediğim gibi 1.000 TL gibi bir fark olsa, insanlar üzerine katıp PS5 alayım diyebilirdi. Şimdi ise gidip 3.500 TL fazladan üzerine katıp PS5 alayım diyecek halleri yok :) O yüzden PS4 değerini korur diye düşünüyorum.

Bu arada ben de PS4'ümü satıyorum, sırf ekran kartını güncellemek için. Yoksa satmazdım. Hala daha gayet güzel oyunları açıyor. Last of Us Part 2'yi çok akıcı bir şekilde oynadım ve beni şaşırttı :) Daha çok oyunu yapan firmalara bağlı FPS'in stabil olması. PS4 en az 3 yıl daha destek alacaktır.

Geri
Yukarı