2. el PS4 alınır mı?

Hocam 2.eller min 2.500. Oysa internette 3.000 e sıfır var ve indirim vs 2.900 oluyor. Hem sıfırların sürümü düşük olduğundan kırılıyorda.

Bence alınmaz çünkü kırığı mırığı olur falan bozuk çıkar.
Gidip onla uğraşacağına sıfır al daha iyi yani kısacası 2. el hangi alanda olursa olsun güvenilmez. ister arabada ister bir PS4'te...

Sıfır 1 kol oyunsuz 3K ki o fiyata kesinlikle alınmaz. Adamlar zaten konsolu yenileyip satıyorlar ki kendi garantilerini de veriyorlar. Benim bu tarz yerlerle geçmişim var alınabilir.

Bence alınmaz çünkü kırığı mırığı olur falan bozuk çıkar.
Gidip onla uğraşacağına sıfır al daha iyi yani kısacası 2. el hangi alanda olursa olsun güvenilmez. ister arabada ister bir PS4'te...
3000 TL'yi eski nesil bir makineye vermek saçmalık.

Sıfır PS4 aldığın paraya 2. el Xbox Series S alınabiliyor. Kısacası PS4 asla sıfır alınmamalı.

12 ay adınıza garantili denmesi biraz garip geldi bana. Resmi Sony Türkiye garantisi değil de mağazanın garantisi herhalde. Mağaza hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. Fiyat fena değil, ne çok uygun ne çok fazla.

Sony Türkiye garantisi devam eden bir ikinci el daha iyi olabilir belki. 2000-2500 arasına bulabileceğinizi düşünüyorum 1-1.5 yıllık garantili çift kollu cihazları.

Allah aşkına hiç haberleri izlemiyor musun insanlar 2.elde kaç kere dolandırıldılar. En azından kutudan hıyar çıkmaz.
Sen belli ki çok haber izlemişsin o yüzden gerçeklik algın bozulmuş kardeşim. Kulaktan dolma bilgilerle insanları yalan yanlış bilgilendirmeyin. Bilinçli bir alıcının 2. elde dolandırılma ihtimali ile sıfır üründe dolandırılma ihtimali arasında çok büyük bir fark yok. 🙂

Sen belli ki çok haber izlemişsin o yüzden gerçeklik algın bozulmuş kardeşim. Kulaktan dolma bilgilerle insanları yalan yanlış bilgilendirmeyin. Bilinçli bir alıcının 2. elde dolandırılma ihtimali ile sıfır üründe dolandırılma ihtimali arasında çok büyük bir fark yok. 🙂

Ama alıcı bilinçsizse :)

Yeni konular

Geri
Yukarı