2. el PS4 alırken FIFA 2022 ile denenebilir mi?

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Merhaba.

Bir PS4 almak istiyorum. Ama PS4'ün hem üstü hem altına Last of Us stickerı ile kaplanmış. Dolayısı ise CUH kodunu göremiyorum. Mat kasa mı parlak kasa mı nasıl anlayabilirim?

Almak istediğim kişi de 2. el almış.

Cihazı test etmek istiyorum ama cihazın sahibi sadece FIFA 2022 oynuyor. FIFA oynayarak cihaz zorlanır mı? Fan sesi duymak için diyorum.

Merhaba.

Bir PS4 almak istiyorum. Ama PS4'ün hem üstü hem altına Last of Us stickerı ile kaplanmış. Dolayısı ise cuh kodunu göremiyorum. Mat kasa mı parlak kasa mı nasıl anlayabilirim?

Almak istediğim kişi de 2. el almış.

Cihazı test etmek istiyorum ama cihazın sahibi sadece FIFA 2022 oynuyor. FIFA oynayarak cihaz zorlanır mı? Fan sesi duymak için diyorum.

Furkan hocam merhaba konu eski kusura bahmayin benim PS3 ile ilgili sorunum var forumlarda sizi onerdiler ondan rahatsiz ediyorum sorunu soyle anlatayim size cihazda takili olan HDD arizalandi baska HDD taktim aciliyor ama usletim sistemi olmadigi icin ana menuye gecemiyorum bu konuda yardimci olmaniz mumkun mu 4.89 yukle diye bir uyari geliyor yuklemeye calistim USB yukleyip calistim olmadi.

Geri
Yukarı