2. el PS4 kaç para eder?

Genel monitörlere göre yüksek onu demek istedim. Ben de 4 ms kullanıyorum. Sıkıntısız.

2700-2800 maksimum gelir. Series S mi alacaksınız?
Hayır pc alacağım hazır sistem 8.5k ya filan monitörü de 1.6k civarı. Ps yi ve yanındaki leri 2.2 ye satsam monitör 850-900 en az 3k ya satarım diye düşünüyorum.

Hayır PC alacağım hazır sistem 8.5k ya falan monitörü de 1.6k civarı. PS'yi ve yanındakileri 2.2'ye satsam monitör 850-900 en az 3K ya satarım diye düşünüyorum.

Sırf oyun içinse konsol daha mantıklı olabilir. İş görebilecek bir PC 4 k civarı. 3K Series S alsanız üstüne para bile kalır. 1,5 yıl önce bu konuyu açsaydınız 1660 Super'li sistem 4 k idi. Şu an 1650 sistem belki bulabilirsiniz.

Sırf oyun içinse konsol daha mantıklı olabilir. İş görebilecek bir PC 4 k civarı. 3K Series S alsanız üstüne para bile kalır. 1,5 yıl önce bu konuyu açsaydınız 1660 Super'li sistem 4 k idi. Şu an 1650 sistem belki bulabilirsiniz.
1660 lı sistem alabiliyorum. Biraz daha zorlarsam 1660ti veya super. 9k ya çıkarabilirim. Eğer ilerde konsol ihtiyacı duyarsam alabilirim zaten xbox series s ama pek sanmıyorum. Pc daha rahat ve çok daha seçenekli konsol da yapılacaklar çok sınırlı. Ve kendimce bir çok nedenim var.
Kasa için max 9.2k filan ayırabilirim. Monitör içinde 1.6k veya 1.7k.

Geri
Yukarı