2. el PS4 Pro alınır mı?

tryngar

Hectopat
Şu aralarda PS4 Pro 2700 TL olmuş durumda. Letgo'dan 1468 TL'ye PS4 Pro alınır mı pahalı mı biraz ucuz gibi geldi şahsen bana yanında 2 oyun var tek kol yardımcı olmanızı bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Xbox almanı öneririm o fiyata Amazon dan 0 Xbox alırsın

Ben 0 one s aldım 15 gün sonra satmaya çalıştım 1200tl 2 kol +4 oyun satamadım ps4 ile takas ettim. Satma istememin sebebi bak ben xbox one s controllere hastayım, dualshock sevmıyorum, herşeyi xbox'un on numara ama oyun bakımından ps4 önde. Ben aldım xbox one s hemen 10 gün sonra felan god of war çıktı ondan dolayı hemen satmak istedim ettiğim zararı umursamayarak (oyunlar+2 kolla 2.400 tlden fazlaya mal oldu). Dediğim gibi xbox çok iyi cihaz çok seviyorum ama ps4 e her exsulive oyun çıktığında içiniz gidiyor nie x box aldım die. O fiyata ps4 pro kesinlikle kaçmaz sıkıntısız ise 1 dk durmayın alın.

Ben 0 one s aldım 15 gün sonra satmaya çalıştım 1200tl 2 kol +4 oyun satamadım ps4 ile takas ettim. Satma istememin sebebi bak ben xbox one s controllere hastayım, dualshock sevmıyorum, herşeyi xbox'un on numara ama oyun bakımından ps4 önde. Ben aldım xbox one s hemen 10 gün sonra felan god of war çıktı ondan dolayı hemen satmak istedim ettiğim zararı umursamayarak (oyunlar+2 kolla 2.400 tlden fazlaya mal oldu). Dediğim gibi xbox çok iyi cihaz çok seviyorum ama ps4 e her exsulive oyun çıktığında içiniz gidiyor nie x box aldım die. O fiyata ps4 pro kesinlikle kaçmaz sıkıntısız ise 1 dk durmayın alın.
1200 e satamaz sın çünkü Amazon da al 0 ı nerdeyse o fiyat https://www.amazon.com/Xbox-One-1TB...xbox+one+s&dpPl=1&dpID=51UJtYHZdaL&ref=plSrch

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı