2. el Ryzen 3 1200 ne kadara satılabilir?

AF modeli Teknobiyotik'de 1000 küsur TL. Ki asla o para etmez. Sen istenen fiyata bakma satışa bak. 1500 TL'ye çok daha iyi işlemciler alınır. Eğer AF model değilse 300. AF model ise 500'e kadar yolu var.

B450 anakart 3100 işlemci Sapphire rx 5500xt standart orta alt seviye her şey sıfır toplamayı düşünüyorum . Metin2 Silkroad valorant lol vs oynuyorum özellikle Metin2 de 5 6 clienti kasmadan açması lazım yeni nesil oyunları takip etmiyorum . Bütçe sadece kasa için Max 6 en iyi . Eski kasada GT 630 ekran kartını b450ye takabilersem onu değerlendirmekte isterim . Bana detaylı neyi niye tercih etmeliyim bilgi verebilir misiniz . Şimdiden teşekkür ederim (telefondan yazıyorum cümlelerdeki topallık için kusura bakmayın )

2020 Nisan ayında aldım. Yazın fiyatı 380-420TL arasındaydı şu an ise enteresan bir şekilde 1300-1400TL'ye satılıyor ne kadara satmalıyım? Kafamda 400-500tl var.
Kesinlikle piyasa çok değişik AF olmayan fiyatlar dahi fahiş denilebilecek kadar yüksek. 500 TL satabilirsiniz diye düşünüyorum. Fiyatlarında stok sıkıntıları ile ilgili olup yeni yılda çözülmesi dileğiyle. :)
B450 anakart 3100 işlemci Sapphire rx 5500xt standart orta alt seviye her şey sıfır toplamayı düşünüyorum . Metin2 Silkroad valorant lol vs oynuyorum özellikle Metin2 de 5 6 clienti kasmadan açması lazım yeni nesil oyunları takip etmiyorum . Bütçe sadece kasa için Max 6 en iyi . Eski kasada GT 630 ekran kartını b450ye takabilersem onu değerlendirmekte isterim . Bana detaylı neyi niye tercih etmeliyim bilgi verebilir misiniz . Şimdiden teşekkür ederim (telefondan yazıyorum cümlelerdeki topallık için kusura bakmayın )
Dostum burada olmaz yeni konu açıp bütçe belirtirsen daha iyi olur. Etiketlersen yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Yukarı