2. el Sapphire nitro+ Radeon RX 580 4 GB alınır mı?

cuvan545

Hectopat
Bugün bir ilanda 1100TL'ye Sapphire nitro+ Radeon RX 580 4 GB gördüm. Sahibi ile görüştük mining için kullandığını söyledi bir sonraki gün gelip stres testine sokarız sonuçları görürsün öyle alırsın dedi.
Sizden tam olarak bu noktada yardım istiyorum. FurMark'ta sonuçlar ne olmalı nelere dikkat etmeliyim? Hangi durumalar arızalı olduğunu gösterir? Not: Lütfen mining yapılmış kart alınmaz gibi yorumlar yazmayınız. Param olsaydı almazdım herhalde.
Yardımlarınız için Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining kartlar alınmaz. RX 570 4/8GB vesair arayın o bütçede. Mining kartlar sürekli tam yükte çalıştığından ömrü kısa olur. İleride satmanız gerektiğinde sıkıntı oluşturur.

Neden güldün yazdığım şeye. Yorumunu okudum ancak o kart o fiyatı haketmiyor. Ayrıca rahatlıkla o bütçede 2. el RX570 bulabilirsiniz.

Mining yapılmamış GTX 1060'ı 1300TL civarlarında bulabilirsin. Örneğin paran nakitse 100TL'ye yakın bir indirim yaparım ben satıcı olsam.
Günlerdir arıyorum malesef bulamadım.
Neden güldün yazdığım şeye. Yorumunu okudum ancak o kart o fiyatı haketmiyor. Ayrıca rahatlıkla o bütçede 2. el RX570 bulabilirsiniz.
Haklısınız.

Bugün bir ilanda 1100TL'ye Sapphire nitro+ Radeon RX 580 4 GB gördüm. Sahibi ile görüştük mining için kullandığını söyledi bir sonraki gün gelip stres testine sokarız sonuçları görürsün öyle alırsın dedi.
Sizden tam olarak bu noktada yardım istiyorum. FurMark'ta sonuçlar ne olmalı nelere dikkat etmeliyim? Hangi durumalar arızalı olduğunu gösterir? Not: Lütfen mining yapılmış kart alınmaz gibi yorumlar yazmayınız. Param olsaydı almazdım herhalde.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Kardeşim mining yapılmış ekran kartı alabilirsin ama ekran kartı çok yüksek sıcaklıklarda çalıştığı için soğutma değerlerine dikkat et soğutmasinda bir sıkıntı oluştuysa almamalısın ama hiçbir sıkıntısı yoksa bence alınabilir çünkü bütçe kısıtlı buradaki arkadaşlar demiş yok 100 TL daha koy şunu al diye de bütçen ortada olsa neden koymuyasin o tarz önerileri görünce bana fenalık geliyor.

Bunlara bakabilirsiniz isterseniz.

Geri
Yukarı