2.el Sapphire Radeon Nitro+ RX 580 alınır mı?

Fordor

Hectopat
Bilgisayarcıdan alacağım mining/oc yapılmadığını söyledi bunların dışında kullanan memnun olan ya da olmayan kişiler aydınlatırsa sevinirim.

Bilgisayarcıdan alacağım mining/oc yapılmadığını söyledi bunların dışında kullanan memnun olan ya da olmayan kişiler aydınlatırsa sevinirim.

Bilgisayarcının hakkını yemek istemem ama o ekran kartını sömürdüğü kadar sömürmüşdür diye tahmin ediyorum bir bilgisayarcıdan almak en bük hatalarınızdan birisi olacaktır.

Hocam mümkünse almadan önce stres testi yaptır o karta mining yapildiysa aşırı ısınıp sesli çalışacaktır ve yırtılma yapacaktır

4 GB'lik versiyonunu alacağım mining için çok verimli değil ve 185 TDP değeri falan var kârdan çok zarar eder muhtemelen yine de bu kadar sömürülmüş müdür? Bu arada Türkiye'den değil Kıbrıs'tan alacağım çok fazla hatta hiç bilgisayarcıdan miningli ekran kartı vakası duymadım yine de bir danışmak istedim.

4 GB'lik versiyonunu alacağım mining için çok verimli değil ve 185 TDP değeri falan var kârdan çok zarar eder muhtemelen yine de bu kadar sömürülmüş müdür? Bu arada Türkiye'den değil Kıbrıs'tan alacağım çok fazla hatta hiç bilgisayarcıdan miningli ekran kartı vakası duymadım yine de bir danışmak istedim.
Fiyat sır mı :)

120 ya da 150W olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı