2. el sıvı soğutma alınır mı?

serkan_12

Femtopat
Daha fazla  
DDR3 anakartim var, sıvı soğutma takmak istiyorum ama ne alacağım ya da nasıl, nerede alacağım kafam karışık. Tavsiyeleriniz neler olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR3 anakartim var, sıvı soğutma takmak istiyorum ama ne alacağım ya da nasıl, nerede alacağım kafam karışık. Tavsiyeleriniz neler olur?
Eğer çok kullanılmamış ise,garantisi devam ediyorsa uygun fiyata alınır bence.İşlemciniz nedir?
Kule tipi soğutucu da takabilirsiniz OC yapmayacaksanız.

Neden dolayı sıvı soğutma almak istiyorsunuz işlemciniz çok mu ısınıyor? Sisteminizin tüm bilgilerini yazar mısınız?
Amd fx 8350 evet biraz fazla ısınıyor ve sıvı soğutma ne kadar bir fark yaraticak onu merak ediyorum 250 ye kadar bir bütçem var
Eğer çok kullanılmamış ise, garantisi devam ediyorsa uygun fiyata alınır bence. İşlemciniz nedir?
Kule tipi soğutucu da takabilirsiniz OC yapmayacaksanız.

Şu anki soğutucum kule tipi ama bazen yetersiz kalıyor galiba gazi azaldi.
Hayır, riskli. İkinci ele düşüyorsa bütçeniz sıvı soğutmadan daha önemli şeylere harcayabilirsiniz o parayı.

Mesela ne gibi.
2. el sıvı soğutma alınmaz. Anakartınızı ve işlemcinizi söyler misiniz?

Anakartim 970a UP3.

İslemcim AMD FX 8350 anakartim 970 up eski ama sağlam (DDR3 için) Pro anakart.
Neden dolayı sıvı soğutma almak istiyorsunuz işlemciniz çok mu ısınıyor? Sisteminizin tüm bilgilerini yazar mısınız?

AMD FX 8350 anakartım 970 up (Gigabyte'in eski ama sağlam bir anakarti) Pro GTX 1060 ekran kartım var 6 GB 16 RAM 240SSD 500 sabit. Kule tipi bir soğutucum var

Gigabyte GA-970A-UP3P anakart işlemci AMD FX 8350.

Gigabyte GA-970A-UP3P anakart.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı