2. el SteelSeries Arctis Pro Wireless alınır mı?

EmrehanGulec

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum biliyorsunuzdur ki başlıkta belirttiğim SS Arctis Pro Wireless fiyatları 5 binden başlıyor toplayacağım sistemde fiyatım el vermiyor çok bütçemi aşıyor. Sizce 2. el SteelSeries Arctis Pro Wireless alınır mı 3 aylık temiz kullanılmışları falan 3 bine satıyorlar siz ne diyorsunuz? Kullanan var mı kulaklığı veya ikinci el alan var mıdır acaba kulaklığı değiştirilebilir bataryası için tercih edeceğim çünkü hem sınırsız kablosuz kulaklık kullanma imkanı sağlıyor ve gerçekten kaliteli ve güzel bir kulaklık. Değer mi bu kadar paraya veya bildiğiniz şarj edilebilir bataryalı yani sınırsız kullanabileceğim kablosuz kulaklık var mı yoksa bu tek midir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Arstic 1 aldim 200 TL e konsolda kullanilmis tertemiz biseydi garantili. Bende guzelce islak mendille sildim kuruttum mis gibi tabii 2.el sonucta hijyen vs derseniz bilemem. Ben kafaya pek takmadim gittim aldim aşırı memnunum. Yani ayni model vs diye demiyorum 2.el temiz ise alinir manasinda diyorum.

Geri
Yukarı