2.el Xbox One gamepadi alırken nelere dikkat etmeliyim?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
2.el Xbox One gamepadi almayı düşünüyorum. Alırken veya test ederken nerelere dikkat etmeliyim? Aslında sıfır almak istiyorum fakat fiyatlar aşırı yüksek. Sizce Xbox One gamepad inin 2 elde ederi en fazla ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el Xbox One gamepadi almayı düşünüyorum. Alırken veya test ederken nerelere dikkat etmeliyim? Aslında sıfır almak istiyorum fakat fiyatlar aşırı yüksek. Sizce Xbox One gamepad inin 2 elde ederi en fazla ne kadardır?

Tüm tuşlara iyice bastırıp öyle kalıp kalmiyacağını dene ve bazılarında titreşim sorunu oluyor yani bence bilgisayara takıp bir oyun oynamayı deneyin.

Tüm tuşlara iyice bastırıp öyle kalıp kalmiyacağını dene ve bazılarında titreşim sorunu oluyor yani bence bilgisayara takıp bir oyun oynamayı deneyin.

Maalesef yanımda getirebilecek bir cihazım yok. Eğer sizinde gözünüze çarpan uygun fiyatlı ilanlar var ise paylaşırsanız sevinirim. Mesela bu benim dikkatimi çekti Xbox One X Oyun Kolu Temiz Pil Hediyeli - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 939714059
Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Maalesef yanımda getirebilecek bir cihazım yok. Eğer sizinde gözünüze çarpan uygun fiyatlı ilanlar var ise paylaşırsanız sevinirim. Mesela bu benim dikkatimi çekti Xbox One X Oyun Kolu Temiz Pil Hediyeli - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 939714059
Sizce alınır mı?

Vallahi hocam şu anki fiyatları hakkında pek bir bilgim yok o yüzden yorum yapmayacağım fakat bence denemeniz lazım titreşimini ben çok fazla bir şeyleri düşüren kıran bir insanım :D şu an evimde 3adet Xbox One kumandası var ve 2sinin titreşimi bozuk ama cidden Xbox One kumandası kalitesini hiç görmedim çok kaliteli yapıyorlar PS5 kullanıcısıyım aynı zamanda Xbox One kumandası çok daha rahat ve sağlam.

Kutu ve faturasız 2. el oyun kolu 450 demek. Baya ilginç :D. Önemli olan joysticklerin denge mekanizmasının düzgünlüğü. Yani hiç dokunmadığında araba sağa veya sola çekiyorsa sıkıntı. Yoksa temizdir.

Kutu ve faturasız 2. el oyun kolu 450 demek. Bayağı ilginç :D. Önemli olan joysticklerin denge mekanizmasının düzgünlüğü. Yani hiç dokunmadığında araba sağa veya sola çekiyorsa sıkıntı. Yoksa temizdir.

Bir de bu ilan dikkatimi çekti hala satılık ise bu ilana yöneleceğim.

Geri
Yukarı