2. Epic Games hesabından GTA 5

İşletim sistemi
Windows 10

Eren GMS

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games, GTA 5'i bedava dağıttığı zaman bende 2 ayrı hesap ile almıştım. Şimdi yeni bir Rockstar hesabı açsam, 2. Epic Games hesabını bağlasam ve GTA 5 Online mod girsem herhangi bir sıkıntı olur mu? (Epic Games veya Rockstar hesabının ban yemesi veya başka bir sorun) daha önce böyle bir şey yapanınız oldu mu?

Cevaplar için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. O zaman 2. hesaptan sıfırdan başlıyorum.
Cevabımı aldım ve işime yaradı. Tekrardan herkese teşekkür ederim. Konu nasıl kapatılır bilmiyorum ama okuduğum kadarıyla, "konu lütfen kilitlensin" yazınca yetkililer tarafından kilitleniyormuş. Eğer böyle bir şey mümküne konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Ben 3 tane hesaptan almıştım. Hileciler çok olduğu için hesabımın levelini falan yükseltirlerse başka hesaptan sıfırdan başlarım diye.

Yanlış anlaşılmasın ama ben GTA 5 oynayabilmek gerçekten çok istiyordum. Ücretsiz olduğu süre içersinde kütüphaneme ekleyemedim. Şimdi de ücretli olmuş ve öyle bir parayı da yatırabileceğimi sanmıyorum. Eğer sizce sıkıntı olmayacaksa GTA 5 aldığınız fazladan hesap varsa bir yerden haberleşsek bana verseniz cidden çook sevineceğim.

Geri
Yukarı