2 GB RAM için Windows 7 sürüm önerisi

Ben 2 GB RAM'de Windows 7 Home Premium X64 denediğimde gayet iyi çalıştı. Öneririm.

Kendi bilgisayarınıza indirdiğiniz şeyin güvenli olacak diye bir şeyi yok.

Abartmayın. Daha dün 2 GB RAM, AMD turion TL-60 2 GHz işlemci, HDD'li laptopa 64 Bit Home Premium kurdum (daha önce de çok sayıda kurmuşluğum var.) Çok rahat çalışmakta. Ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi sürümler arasında RAM kullanımını uçuracak bir fark yok. Her sürüm temelde aynı sadece amaçlarına göre şekillendirilmiş.

Sen olayı yanlış anlamışsın bu gayet güvenli bir Windows sürümü hatta her yerini taradım ama bir şey görmedim lütfen yalan yanlış şeyler anlatmayın.

Ben 2 GB RAM'de Windows 7 Home Premium X64 denediğimde gayet iyi çalıştı. Öneririm.

Kendi bilgisayarınıza indirdiğiniz şeyin güvenli olacak diye bir şeyi yok.

Abartmayın. Daha dün 2 GB RAM, AMD turion TL-60 2 GHz işlemci, HDD'li laptopa 64 Bit Home Premium kurdum (daha önce de çok sayıda kurmuşluğum var.) Çok rahat çalışmakta. Ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi sürümler arasında RAM kullanımını uçuracak bir fark yok. Her sürüm temelde aynı sadece amaçlarına göre şekillendirilmiş.

Tamam ne kuruyorsanız kurun sıkıldım bu konudan. Bende kaç sisteme kurdum düzgün çalışmadılar teknik Serviste'de çalıştım Casper'in oraya da çok özellikleri düşük sistemler geliyordu orijinal Windows 7 kuruyorduk 2 GB RAM'li sistemler ağlıyordu resmen starter bile zor çalışıyordu birçoğunda. Neyse siz 64 Bit kurun 2 GB RAM'e aynen.
@Soft Donanım

Komik bir şey varsa söyle biz de gülelim. Sizde sorunsuz çalışıyor diye herkeste sorunsuz sıkıntısız çalışacak diye bir kural yok. Bilmişlik yapıpta ego kasmanın anlamı yok. Anca gülersiniz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı