2 GB RAM ile Valorant oynama

İşletim sistemi
Windows 8.1
Arkadaşlar sistemim.
Radeon 5450 HD 1GB 64 Bit.
2 GB DDR3 1333MHz RAM.
Pentium G3240.
HDD 500 GB.

En az 4 GB istiyor ama bir şekilde 2 GB RAM ile oynayabilir miyim? CS:GO grafikleri daha iyi galiba ama 2 GB RAM ile oynayabiliyorum.
Valorant' ın sıkıntısı var bende x2 250, GT420, 6GB RAM var 60 FPS lerde görünüyor, ana menüde 150 ama durmadan 1, 2 sn takılıyor FPS düşüyor sıkıntılı oyun.

Arkadaşlar birçok FPS tarzı oyunu oynamak için ekran kartının güçlü olması gerekir ve anakartın öyle bir özelliği varsa 2 GB RAM ile 64 Bit daha uyumlu çalışır mesela ben 3 GB RAM ile 64 Bit işletim sistemini çok daha hızlı ve uyumlu kullanıyorum. 2 GB RAM ile Valorant'ın ayarlarını düşürürsen kasmadan oynayabilirsin (ekran kartın güçlüyse).

8RAM ile bile arada çok nadir de olsa drop yiyorum. 2 GB ile oyun falan oynanmaz.
Arkadaşlar birçok FPS tarzı oyunu oynamak için ekran kartının güçlü olması gerekir ve anakartın öyle bir özelliği varsa 2 GB RAM ile 64 bit daha uyumlu çalışır mesela ben 3 GB RAM ile 64 bit işletim sistemini çok daha hızlı ve uyumlu kullanıyorum. 2 GB RAM ile Valorant'ın ayarlarını düşürürsen kasmadan oynayabilirsin (ekran kartın güçlüyse).

Tam tersi Online FPS tarzı oyunlarda RAM+işlemci önceliklidir.

Geri
Yukarı