2 GB RAM'lı eski PC'ler nasıl hızlandırılır?

die for you

Picopat
Yer
Holyvuud
Daha fazla  
Okulda staj görüyorum ve okulun PCleri 10 yıllıktan fazla ve çok kötüler.
Öğretmenler odasındaki PC'nin açılması 10dk Google'a girmesi yarım saat sürüyor. Bilişim sınıfından 18 PC var. Hepsi aynı kötü işlemciler- Intel ve yerinden sökülmeyen türden 1 kasada 4 RAM var ama toplam RAM 2 GB.
Ben bu bilgisayarlara ne yapayım nasıl hızlandırabilirim?
Hepsinde çakma Windows 7 var, güncellenmiyorlar bile.

Evde, 2006 yılından kalma hazır sistem Casper var, Vatan Bilgisayar'dan almıştım, o zaman. Babam kullanıyor. Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

Okulda staj görüyorum ve okulun PCleri 10 yıllıktan fazla ve çok kötüler.
Öğretmenler odasındaki PC'nin açılması 10dk Google'a girmesi yarım saat sürüyor. Bilişim sınıfından 18 PC var. Hepsi aynı kötü işlemciler- Intel ve yerinden sökülmeyen türden 1 kasada 4 RAM var ama toplam RAM 2 GB.
Ben bu bilgisayarlara ne yapayım nasıl hızlandırabilirim?
Hepsinde çakma Windows 7 var, güncellenmiyorlar bile.
Kardeşim o bilgisayar artık eski nasıl düzelticeğiz şuan ki sistemlerde o bilgisayar düşük kalıyor, format atın desek yasak zaten atsan çok bir şey fark oluyor sanki, tek çözüm müdüre demen bilgisayarlar çok yavaş bir şey yapılmıyor bu konuda yardım eder misin diyiceksin.

Performans için olan Windows kurabilirsin. Benim eski 2 GB RAM'lı bilgisayarıma Windows XP kurup o şekilde idare etmiştim zamanında. Az RAM yiyen tarayıcılar ve antivirüs programları tercih edebilirsiniz. Başlangıçta açılan programları kapatmak açılma süresini ve kendine gelme süresini azaltacaktır. Kasaya müdahale etmeden sistem üstünde yapabileceğiniz şeyler çok sınırlı aklıma gelen bunlar var daha da gelirse yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı