2 GB RAM'li sistem alınır mı?

Tamamdir zaten çok beklentim yok harddiski bozukmuş dediğim gibi kablosu yokmuş 80GB miş az ama idare edeceğiz format atacağım işte SanDisk aldim öyle.

Tamamdır anakartta destekliyorsa RAM alabilirsin 2 GB günlük işlerde daha rahat ettirir en azından.
Tamamdir zaten çok beklentim yok harddiski bozukmuş dediğim gibi kablosu yokmuş 80GB miş az ama idare edeceğiz format atacağım işte SanDisk aldim öyle.

50 TL 2 GB RAM bulabilirsin yalnız onboard ekran kartları işlemcinin kalan gücünden kullanır yani ekran kartı gücü işlemciye bağlı eğer herhangi bir oyun varsa test isteyebilirsin.

Son düzenleme:
Hocam almayın, berbat bir bilgisayar. GTA VC oynamaz, CS 1.6 kasar. Ve 150TL bile etmez.

Oyun Intel Pentium III istiyor, sistemde Intel Pentium 4 var. Oyun 128 MB ram istiyor, 2 GB ram var sistemde. Neye dayanarak kaldırmaz diyorsunuz?
Grafik kartına dayanarak.
LGA775'de Onboard dediğin şey sadece görüntü vermek amaçlı yapılmış.
''Sadece görüntü amaçlı''
Oyun için sistemin zayıf halkası ekran kartı olunca, oynayamazsınız.

Ayrrıca P4 tam anlamıyla berbat bir işlemci.

Bu sistem'ı çöpten bulsan daha alınmayacak derecede, birde bu paraya satıyorlar. Ben bu ayarda bir anakart işlemci RAM üçlüsünü 25TL'den bile satamadım. Almananı öneriyorum ama sen bilirsin.

Son düzenleme:
Grafik kartına dayanarak.
LGA775'de Onboard dediğin şey sadece görüntü vermek amaçlı yapılmış.
''Sadece görüntü amaçlı''
Oyun için sistemin zayıf halkası ekran kartı olunca, oynayamazsınız.

Ayrrıca P4 tam anlamıyla berbat bir işlemci.

Bu sistem'ı çöpten bulsan daha alınmayacak derecede, birde bu paraya satıyorlar. Ben bu ayarda bir bilgisayarı tanesini 25TL'den bile satamadım. Almananı öneriyorum ama sen bilirsin.
Çok rahat açar o onboard ekran kartı GTA VC'yi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kayıtta değilken 45 FPS veriyor yazıyor. Rahat oynar.

Çok rahat açar o onboard ekran kartı GTA VC'yi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kayıtta değilken 45 FPS veriyor yazıyor. Rahat oynar.
Tüplü monitörün yoksa 640X480 göz kanatır.

Ben bilgisayarın fiyatını etmeyeceğini düşünüyorum. Arkadaș gerçekten almak istiyorsa bari 100TL atına indirip almaya çalışsın.

Tüplü monitörün yoksa 640x480 göz kanatır.

Ben bilgisayarın fiyatını etmeyeceğini düşünüyorum. Arkadaș gerçekten almak istiyorsa bari 100TL atına indirip almaya çalışsın.

Zaten çok bir şey yapmıyaçağız pes falan atarız ama kaldırmazmi pes GTA falan bile kaldırmıyor diyorsunuz. D

Yeni konular

Geri
Yukarı