2 GB RAM'lı sisteme sorunsuz yarış oyunu önerisi

Gridin hangi oyunu Google grid yazıyorum Grid race driver çıkıyor?

Bilmiyorum grafik kartının modelini. Bilgisayarıma virüs bulaşmış sanırım temizlememe rağmen açılmıyor sistem bilgileri. Wingmt hizmeti çalışmıyor diyor.
Sadece işlemcinin modeli söylemeniz yeter ben bulurum.
Örnek:G550

LFS, F1 2012, ETS 1 araba oyunları için önerim.
Başka oyun önerilerim:
Hikayeli:
Call of Duty 1-4 arasındaki oyunlar.
GTA 3- Vice City- Sa(4'üdede dene kasarsa lowspecgamer kanalına bak.)
Max Payne 1-2
Portal 1-2
Deux es human Revelations
Tomb Raider serisi(2013'ten eski olan oyunlar.)
Online:
CS 1.6, CS Source, Among Us

Son düzenleme:
LFS, F1 2012, ETS 1 araba oyunları için önerim.
Başka oyun önerilerim:
Call of Duty 1-4 arasındaki oyunlar.
GTA 3- Vice City- Sa(4'üdede dene kasarsa lowspecgamer kanalına bak.)
Max Payne 1-2
Portal 1-2
Deux es human Revelations
Tomb Raider serisi(2013'ten eski olan oyunlar.)
Online:
CS 1.6, CS Source, Among Us
Bilgisayarım markası Casper. Lenovo değil. Oyunlar için teşekkür ederim. Vice city de drone ile bomba yerleştirme görevini yapamadım sinirden sildim oyunu.
Shift dahil, Shift'e kadar bütün NFS oyunlarını ve Dirt 1, Dirt 2 ve Race Driver: GRID'i oynayabilirsiniz.
Tüm NFS oyunlarını yazar mısınız? Shift kaldırmaz benim pc. Çok işlemci istiyor.

Underground 2 gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunudur, efsaneyi oynuyorsun zaten kıymetini bil. Şahsen orjinal kutulu ve cd li Underground 2 siparişi verdim, bekliyorum. 😲

Bilgisayarım markası Casper. Lenovo değil. Oyunlar için teşekkür ederim. Vice city de drone ile bomba yerleştirme görevini yapamadım sinirden sildim oyunu.

Tüm NFS oyunlarını yazar mısınız? Shift kaldırmaz benim pc. Çok işlemci istiyor.
Dron görevini bir mod ile geçmiştim(Ekstra dosya felan kurmadım bir videodan görmüştüm isterseniz link atarım.)

Geri
Yukarı