2 GB RAM'lı sisteme sorunsuz yarış oyunu önerisi

Herkes NFS’yi önermiş onun dışında bende bir öneri yapayım.

Oyun eski ama bu tür sistemlerde gayet iyi çalışıyor, zamanında ilk sistemimde çok oynamıştım bu oyunu. Gelelim oyunumuzun ismine Life for Speed.

Aslında basit bir oyun ama demo sürümde bile Online özelliği olması iyi, tabii demo sürümde kanser kitle çok var. Şimdi durum nasıldır bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu yapmıştım ve olmuştu. (Senin Save dosyan ile oynamıyor.)
Videoyu izledim ve açıklamayı okudum. O dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu yere mi atıcam?
Race Driver: Grid serinin ilk oyunudur.

Hikayesi yok ama Little Racers Street'e bir bakabilirsin.
Gridin hikayesi var mı?

Videoyu izledim ve açıklamayı okudum. O dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu yere mi atıcam?

Gridin hikayesi var mı?
Evet, atacaksınız.(Ödev yaptığımdan hemen cevap veremeyebilirim.)
Oyun önerisi isterseniz etiketlersiniz yardım ederim.(Sistem bilgisi şu anlamda işlemci bir numarası olur mesela İntel Celeron "G550" gibi sizde bu nedir?)

Evet, atacaksınız.(Ödev yaptığımdan hemen cevap veremeyebilirim.)
Oyun önerisi isterseniz etiketlersiniz yardım ederim.(Sistem bilgisi şu anlamda işlemci bir numarası olur mesela İntel Celeron "G550" gibi sizde bu nedir?)
Nasıl geçicem görevi? Bu önerdiğiniz oyunları oynamadım. İmzana baktım da senin pc de kötü sanırım. Önerdiğin yarış oyunları klavyeden oynanıyor mu? NFS serisi hariç bildiğin yarış oyunu var mı? İşlemci modeline nereden bakıyoruz?

Son düzenleme:
Nasıl geçeceğim görevi? Bu önerdiğiniz oyunları oynamadım. İmzana baktım da senin PC'de kötü sanırım. Önerdiğin yarış oyunları klavyeden oynanıyor mu? NFS serisi hariç bildiğin yarış oyunu var mı? İşlemci modeline nereden bakıyoruz?

Bilgisayara sağ tıklayın ve özellikler deyin. O ekranı komple SS atın.

Geri
Yukarı