2 GB RAM'li sisteme Windows 8.1 kurulur mu?

485258

Decipat
Sistemim

RAM: DDR 2, 2 GB
İŞLEMCİ: Intel Pentium 4
EKRAN KARTI: AMD Radeon HD 5550 series, 1 GB
HDD: 150 GB

Bu sisteme Windows 8.1 kursam eski oyunlarda FPS kaybı Yaşar mıyım? Ayrıca gezinirken stabil çalışır mı? (YouTube, internet)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim

Bu sisteme Windows 8.1 kursam eski oyunlarda FPS kaybı Yaşar mıyım? Ayrıca gezinirken stabil çalışır mı? (YouTube, internet)
Windows 8.1 Single Language kurun. FPS kaybı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

İşlemciyi görmemişim, Windows 8.1'deki gereksiz şeyleri de kapatın kurduktan sonra.

Sistemim

Core 2 Duo 2.93GHz, 4 GB DDR2 RAM, 9500GT ekran kartı ve 160GB HDD olan sisteme 2 gün önce Windows 8.1 sl kurdum. Çok stabil olduğunu söyleyemem ama kötü de çalışmıyor. Ayrıca boşta 1.2 GB RAM kullanıyor bilginize.

Sistemim

Benim bilgisayarımda 8.1 ve 7 var Dual boot kurdum, driverları varsa 2 GB RAM ve debloat ile sistem çok hızlı çalışıyor, tek sıkıntı bazı driverları kendiniz el ile arayıp bulup kurmanız lazım mesela ses driverı ve ekran kartı driverı gibi. Ekran kartı driverı benim PC'de W8.1 için yok, Windows 7 driverını kurdum çalışıyor.

Benim bilgisayarımda 8.1 ve 7 var Dual boot kurdum, driverları varsa 2 GB RAM ve debloat ile sistem çok hızlı çalışıyor, tek sıkıntı bazı driverları kendiniz el ile arayıp bulup kurmanız lazım mesela ses driverı ve ekran kartı driverı gibi. Ekran kartı driverı benim PC'de W8.1 için yok, Windows 7 driverını kurdum çalışıyor.
Ekran kartın ne? Konudan bağımsız olarak soruyorum.

Geri
Yukarı