2 gün önce yapılan sözleşmeyi fesh etme

Makaleler
21
Bu ay taahhüt bitecekti, hattın sahibi olan annemi arayıp bir şekilde yeni bir kampanyaya üye yapmışlar 2020'ye kadar. Ben de tabi bunu duyunca çıldırdım, 4 senelik internet son bir kaç gündür rezalet bir durumda, modemi ikiye yarmak üzereyim. 2 gün önce başlamış sözleşme, daha ilk fatura gelmedi. Ben 2 hafta içinde iptal etsem ceza öder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşmeyi tam olarak bilmiyorum ama yüksek olarak yüksek bir para teklif ederler. Siz en iyisi neyi kabul ettiğinizi bir araştırın derim.

Bana Vodafone'da yeni taahhüt yaptılar, bir hafta sonra Türk Telekoma ücret ödemeden geçtim. Belki evde internet içinde vardır. Ben olsam başka bir firmaya sorardım.

Bende de babam ben yokken yapmıştı. 2 gün sonra bayiye gidip olayı anlattık. Bizi müşteri hizmetlerine bağladı konuştuktan sonra 4tl yansımıştı galiba onuda birdaha ki faturaya eklediler.

2 gün önce yapılmış bir sözleşme için çok büyük meblağ çıkaracaklarını sanmıyorum. Müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm.

2 gün önce yapılmış bir sözleşme için çok büyük meblağ çıkaracaklarını sanmıyorum. Müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm.

Tam tersine yeni olduğu için yüksek bir bedel isterler. Eğer taahüt yapıldıysa mecburen ödemek zorundasınız. Eski abone olmanız bir şey değiştirmez. Geçmiş olsun diyebiliyorum size.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı