2 Gündür çok sık idrara çıkıyorum

Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşına gireceğim 2 ay sonra. Hiçbir şey yoktu fakat 2 gündür hatta 1.5 gündür çok sık idrara çıkmaya başladım. Dediğim gibi daha önce yoktu. Çok fazla su içen birisi de değilim, niye olabilir bilen var mıdır?

Diyabetten şüphelendim ama 2 gündür var daha öncesinde yoktu. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir ama herhangi bir yanma veya ağrı yok.

Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşına gireceğim 2 ay sonra. Hiçbir şey yoktu fakat 2 gündür hatta 1.5 gündür çok sık idrara çıkmaya başladım. Dediğim gibi daha önce yoktu. Çok fazla su içen birisi de değilim, niye olabilir bilen var mıdır?

Diyabetten şüphelendim ama 2 gündür var daha öncesinde yoktu. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir ama herhangi bir yanma veya ağrı yok.

Suyu ayakta içme.
Kanarak içme.
Bunlar sanırım suyun direkt olarak böbreklerden atılmasını sağlıyor diye biliyorum. Hatta ayakta içersek midede sindirilmediği için bakteriler bağırsağa yerleşebilirmiş.
(Kesin bilgi değildir ama herhalde doğru bu bilgiler.)

Hemen doktora gitmelisin eğer diyabetse etkiler çok kötü olur 13 yaşındayım 2 yıldır diyabetliyim erken teşhis koydukları için çok şükür hiçbir sıkıntım yok.

Çok sıvı tüketmiyorsan, idrar kesesinde, prostatlarda ya da böbreklerde bir sıkıntı olabilir. Forum yerine doktora görünüp, danışman daha iyi olabilir

Hem çok fazla meyve yediğiniz içindir çünkü meyvelerin içinde vitaminin yarısı kadar su bulunuyor. Mesela elma yerken ekşi olan ısırdığınız zaman su size gelmiyor mu?

Suyu ayakta içme.
Kanarak içme.
Bunlar sanırım suyun direkt olarak böbreklerden atılmasını sağlıyor diye biliyorum. Hatta ayakta içersek midede sindirilmediği için bakteriler bağırsağa yerleşebilirmiş.
(Kesin bilgi değildir ama herhalde doğru bu bilgiler.)
Bunların dayanağı yoksa haykırarak gülmeye devam edeceğim. Su zaten midede durmaz ve sindirilmez, direk kalın bağırsağa geçer ve orada emilir.

Ben de aynı şeyleri yaşadım. Prostat bezimde kist çıktı. 4 ay falan oldu. Şu an daha iyiyim. Ürolojiye bir görün derim. Bisiklet sürüyor musun bu arada?

Geri
Yukarı