2 Gündür geçmeyen fare imlecindeki yuvarlak

M50B28

Kilopat
Resimdeki gibi 2 gündür sanki bilgisayar ağır bir şey açmaya çalışıyormuş gibi fare imlecinin yanında yuvarlak yanıp sönüyor. Artık sinir etmeye başladı. Oyunda, boşta, gezinirken sürekli hızlı hızlı yanıp sönüyor. Yaşayan var mı sebebi ne olabilir?
Ekran görüntüsünde fare çıkmadığı için ayarlardan resmini buldum.

111.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar mouse işaretini göstermek için o resmi SS attım buraya. Ekran görüntüsünde fare çıkmıyor işareti görün diye attım.

Cidden normal seçim yapın diyenler olmuş 😂 Hocam arka planda uygulama veya hizmet işlem yapıyor gibi görünüyor. Virüs veya eklenti gibi bir şey olabilir. Görev yöneticisinde şüphe duyduğunuz bir işlem veya hizmet var mıdır bakın. Görev yöneticisini açın, üst menüden görüntüle>güncelleştirme hızı>duraklatıldı seçin. İşlemler kısmından CPU'ya tıklayıp kullanım olarak sıralayın ve anormal veya çok yüksek bir kullanım var mıdır bakın. Aynı işlemi bellek kullanımını sıralayıp da bakmanızı öneririm.

Cidden normal seçim yapın diyenler olmuş 😂 Hocam arka planda uygulama veya hizmet işlem yapıyor gibi görünüyor. Virüs veya eklenti gibi bir şey olabilir. Görev yöneticisinde şüphe duyduğunuz bir işlem veya hizmet var mıdır bakın. Görev yöneticisini açın, üst menüden görüntüle>güncelleştirme hızı>duraklatıldı seçin. İşlemler kısmından CPU'ya tıklayıp kullanım olarak sıralayın ve anormal veya çok yüksek bir kullanım var mıdır bakın. Aynı işlemi bellek kullanımını sıralayıp da bakmanızı öneririm.
Ekran kartının driverini güncelledim gitti. Valla anlamadım ama sinir bozucuydu. Rainbow 6'da falan donmalar başladı bilgisayar bir format istiyor galiba. Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı