2 gündür ping anlık olarak artıyor

Loewrx

Decapat
Merhaba. 2 gündür Valorant'ta anlık sabit 30 msden 70'e 100'e çıkıyor teleport sorunu yaşıyorum. Normalde böyle sorunlar asla yaşamıyorum. Sizce geçiçi bir ağ sorunu mudur? Ben çünkü seçim nedeniyle internette bir sorun olduğunu düşünüyorum. Öneriniz var mıdır çözüm olarak? Hız testi sitelerinde upload 15 görüyor fakat ms sorunu yaşıyorum hala.

Merhaba. 2 gündür Valorant'ta anlık sabit 30 msden 70'e 100'e çıkıyor teleport sorunu yaşıyorum. Normalde böyle sorunlar asla yaşamıyorum. Sizce geçiçi bir ağ sorunu mudur? Ben çünkü seçim nedeniyle internette bir sorun olduğunu düşünüyorum. Öneriniz var mıdır çözüm olarak? Hız testi sitelerinde upload 15 görüyor fakat ms sorunu yaşıyorum hala.
Diğer oyunlarda da test ettiğiniz zaman aynı sorunu yaşıyor musunuz?

Bu sorunu yaşadığım zaman Türk Telekom müşteri hizmetleri modemi bir süre kapatıp beklememi söylemişti. Bir 20-25 dk kapalı tut istersen sonra tekrar dene.

Diğer oyunlarda da test ettiğiniz zaman aynı sorunu yaşıyor musunuz?
hocam bilgisayarda başka online oyun olmadığı için test edemedim onu

Bu sorunu yaşadığım zaman Türk Telekom müşteri hizmetleri modemi bir süre kapatıp beklememi söylemişti. Bir 20-25 dk kapalı tut istersen sonra tekrar dene.
olur bi denerim fakat dün gece yağmur sebebiyle yıldırıma karşı tedbir olsun diye geceden beri kapalı modem

Modem arayüzünden kanal değiştirmeyi deneyin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (568).png
    Ekran Görüntüsü (568).png
    27,7 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran Görüntüsü (569).png
    Ekran Görüntüsü (569).png
    19,1 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran Görüntüsü (565).png
    Ekran Görüntüsü (565).png
    24,3 KB · Görüntüleme: 11
Kendimle kıyasladığımda normal ping değerleniriz de yüksek aslında bakarsanız, bulunduğunuz bölgede altyapı çalışması oluyor olabilir mi? konuyu iss ile görüştünüz mü acaba? Dün bahsettiğiniz gibi seçimden kaynaklı bir sorun vardı fakat bugüne yansıyacağını düşünmüyorum.

Kendimle kıyasladığımda normal ping değerleniriz de yüksek aslında bakarsanız, bulunduğunuz bölgede altyapı çalışması oluyor olabilir mi? konuyu iss ile görüştünüz mü acaba? Dün bahsettiğiniz gibi seçimden kaynaklı bir sorun vardı fakat bugüne yansıyacağını düşünmüyorum.
herhangi bi çalışma olmuyor fakat 2 gündür böyle bi sorun var

Geri
Yukarı