2 Günlük Hastane Maceram

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Merhabalar,

Temmuz ayının sonunda İstanbul Kilyos'ta Demirciköy denilen bir yerde denize girdik. Yine aynı günün akşamı Ankara'ya doğru seyahat ederken mola verdiğimiz bir yerde yediğim bütün yemeği geri çıkarmıştım (yazarken hatırladıkça hala tiksiniyorum). Ankara'ya vardığımızda evimde 2. bir kusma vakası geçirdim. Ertesi gün çok halsiz bir şekilde uyandım ve duş aldım. Öğle yemeğinde midem aşırı derecede bulanmıştı ve hastaneye gittik. Doktorun muayenesinden sonra 3. kez çıkarmıştım. Serum bağlandı ve çıkarıldıktan sonra işlemler sırasında tekrardan aşırı bir mide bulanması geçirdim. Bunun ardından doktor kararıyla hastaneye yatırıldım. Abartısız söylüyorum bu 2 gün içerisinde yaklaşık 10-15 serum verdiler. 3 Ağustos'ta taburcu oldum.

Gelelim hastalığımın sebebine, ilk başta gıda zehirlenmesi diye düşündük, ancak denize gittiğimiz gün ailem ne yediyse ben de onu yedim. Yaklaşık 1 senedir Ankara'da yaşadığımız için denizi özledim sanırsam, bütün gün hiç denizden çıkmadım :) Yüksek ihtimal güneş çarptı ya da deniz dokundu (pek sanmıyorum ama bu da bir ihtimal)

İlk kez hastaneye yattığım içim biraz tuhaf hissettim. Ama şunu söylemeliyim, çok iyi ilgilendiler. Memnun kaldım.

Sonuç olarak siz siz olun, sağlığınızı önemseyin. Herşeyin başı sağlık. Yaklaşık 1 ay geçti ve şuan iyiyim çok şükür. Arada sırada bir bulantım oluyor ancak eskisi gibi aşırı değil çok şükür. Dediğim gibi, sağlığınızı önemseyin yoksa benim gibi sonunuz hastanede bitmesin :)

İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı