2 Haftalık Inferna Gözlemim

Oyunu 2 haftadır oynuyorum ve toplam 35 saate yakın bir süre online olmuşum. Öncelikle belirteyim ki, oyun daha beta aşamasında. Tam bitmiş bir oyun değil ve sürekli güncellemeler geliyor. Türkçe dil desteği mevcut fakat oyunu Türkçe oynayınca oyun kapanıyor, hatalar oluyor, geri atıyor vs. Türkçe dil desteği olmasına rağmen oyunun %80'i İngilizce olarak karşımıza çıkıyor :D.

Grafik ve sistem olarak güzel, oynanış ve mekanik olarak rezalet bir oyun. Yeni güncellemelerle tüm karakterlere nerf atmışlar. Önceden 8-9k attığım slota 2k atamıyorum... Çok bug mevcut. Pazar bugları, ticaret, moblar, oyunun açılışıdır-kapanışıdır. Envai çeşit bug mevcut. Görünce sizin bile ufkunuz açılacaktır buglardan. ''Oha bu kadarı da olmaz'' diyeceğiniz buglar var.

Ama daha tam olarak bitmemiş ve geliştirilen bir oyun olduğunu vurgulayayım.
Benim gibi Metin2 gazisi bir mahluğa MMORPG'yi birazcık daha sevdirebilmiş bir oyundur kendisi. Öneririm ama sabırlıysanız.
Oyunu bitmiş olarak oynamayı çok istiyorum artık :).

Oyun linki: İnferna

@Aristhena 1000 oyuncu var sanırım aktif. Akşam vakti pazarlar çok bol ama sabah kesat.
Zamanla artacaktır illa. Yeni oyun sonuçta.

Mekanikleri çok kötü ve hantal görünüyor. Metin 2 çok eski bir oyun olmasına rağmen mekanikleri çok akıcı geliyor bana. Ne bir hantallık var ne bir kasma. O yıllarda nasıl yapmışlar Metin 2'yi merak etmiyor değilim. SOO da bir sürü kişi skil kullanırdı falan zerre kasma, gecikme olmazdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı