2. İstanbul Bilişim vakasi olacak firma İtopya

Yaptığın alışverişleri SS olarak atar mısın? İtopya'da çalışsam konuyu açan kişiye yardımcı olurdum zaten bence kendin 1 kere bile olsa alışveriş yapmadın İtopya'dan dışarıdan duydukların ile yorum yapıyorsun.

Yeterli olur umarım. Herkesi kendin gibi zannetmemeni öğrenirsin umarım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-23-01-41-26-404_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-23-01-41-26-404_com.android.chrome.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 88
2 tane mağaza açıp yayıncılara para kazandıracağına kendilerini geliştirseler keşke. Böyle rezil bir firma görmedim. Nasıl olsa yayıncılar bize müşteri getiriyor diye parayı onlara basıyorlar. Kargolama hızı, genel memnuniyet, ve en önemlisi müşteri hizmetleri 0. Alışveriş yapmayın, yaptırtmayın. Umarım batarlar.

İtopya zaten böyle arkadaşlar her büyük indirim dönemlerinde kendi kendilerini yok ediyorlar farkında değiller bir gün gelecek tüm müşterilerini kaçıracaklar. Müşteri memnuniyeti sıfır, fizibilite yok, planlama yok yani en doğrusu bu tip firmalardan bir şey almayacaksın daha doğrusu e ticaret için konuşuyorum, gideceksin mağazasına bu kadar basit.

Bende perşembe gecesi M.2 NVMe SSD aldım buradan fiyatı oldukça uygundu bende bekliyorum gelmesini daha tık yok ama kafam rahat sitelerinde 3-5 iş günü kargoya verilir yazıyor. Bu hafta verilmezse bankaya itirazda bulunur çatır çatır iade alırım. Uğraşamam açıkcası yok ara bekle ulaşssan bir dert ulaşmazsan başka bir dert.

Bir daha bu siteden bedava ürün bile verseler almam.
Az önce müşteri hizmetlerine 42 dk sonra ulaştım. Sipariş iptal talebim onaylanmış. Ücret iademin kaç günde ödeneceğini kendilerine sordum(havale yolu ile ödeme yapmıştım) 5 ile 8 iş günü arasında tarafıma ödeme geri yapılacakmış.
Kendilerine sözleşmede 2 iş günü içerisinde ödemenin yapılması gerektiğini hatırlattım müşteri hizmetlerinde hanımefendini sesi bir anda yükseldi şirket politikası böyleymiş diğer şirketlerde böyle yapıyormuş bak bak bide diğer şirketleri işin içine katarak kendilerine meşruiyet sağlıyorlar. Şirket politikası yasaları ve sözleşmeyi çiğneyemez keyfi hareket edemeyeceklerini kendilerine ilettim müşteri hizmetleri daha yüksek sesle başka sorum olup olmadığını sordu, problemimi çözemediklerini söyledim benim paramı üstüne basa basa söylüyorum benim paramı 2 iş gününden fazla tutamayacaklarını söyledim ve telefon kapandı.

Bir daha bu siteden bedava ürün bile verseler almam.
Az önce müşteri hizmetlerine 42 dk sonra ulaştım. Sipariş iptal talebim onaylanmış. Ücret iademin kaç günde ödeneceğini kendilerine sordum(havale yolu ile ödeme yapmıştım) 5 ile 8 iş günü arasında tarafıma ödeme geri yapılacakmış.
Kendilerine sözleşmede 2 iş günü içerisinde ödemenin yapılması gerektiğini hatırlattım müşteri hizmetlerinde hanımefendini sesi bir anda yükseldi şirket politikası böyleymiş diğer şirketlerde böyle yapıyormuş bak bak bide diğer şirketleri işin içine katarak kendilerine meşruiyet sağlıyorlar. Şirket politikası yasaları ve sözleşmeyi çiğneyemez keyfi hareket edemeyeceklerini kendilerine ilettim müşteri hizmetleri daha yüksek sesle başka sorum olup olmadığını sordu, problemimi çözemediklerini söyledim benim paramı üstüne basa basa söylüyorum benim paramı 2 iş gününden fazla tutamayacaklarını söyledim ve telefon kapandı.
Bana da aynı cevabı verdiler hem telefondan hem mailden fakat internette hala değerlendirme aşamasında gözüküyor. Sizde nasıl gözüküyor iptal edildi yazıyor mu ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı