2 kat yukarıda komşunun interneti daha az ping veriyor

vqid13

Decapat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar çıldırmak üzereyim ayağımın dibindeki internet kötü değil ama CS'de 120 fix ping alıyorum. Komşununki 40 ms oynatıyor. O da anladı ona bağlandığımı PC'yi yasaklamış, bağlanamıyorum. Bu ms nasıl düşer yardıma ihtiyacım var.

Ya arkadaşlar çıldırmak üzereyim ayağımın dibindeki internet kötü değil ama CS'de 120 fix ping alıyorum. Komşununki 40 ms oynatıyor. O da anladı ona bağlandığımı PC'yi yasaklamış, bağlanamıyorum. Bu ms nasıl düşer yardıma ihtiyacım var.

Komşunun internet sağlayıcısı farklı ise ya da paketi senden daha yüksekse normaldir yapacak bir şey yok hem 120 ping kötü ama çok değil gene oynattırır.

Aynı internet servis sağlayıcısını kullanıyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişime geç. Diğer bir ihtimal dışarıdaki kutudan eve gelen kablolarda problem varsa ezilme çürüme vs. vs. Etkileyebilir.

Komşunun internet sağlayıcısı farklı ise ya da paketi senden daha yüksekse normaldir yapacak bir şey yok hem 120 ping kötü ama çok değil gene oynattırır.

Hocam pingin paketin yüksekliğiyle çok alakası yok, 120 ping ise CS'de çok şey değiştirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı