[Sona Erdi] 2 kişiye 400 TL Steam cüzdan kodu

flayzeraynx

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
UI/UX Architect
Yine ben!

Bu sefer 2 kişiye 400 TL Steam kodu hediye edeceğim. Daha önceki "iyilik" temalı konu ve Tema Vakfi aynı şekilde devam edecek.

Çekilişi 20 Agustos akşamı saat 8'de sonlandıracağım.

Gelelim katılım şartlarına:
  • En az 100 mesaj
  • Bu mesaj yayımlandıktan sonra üye olanlar sayılmayacak
  • Onlarca kez mesaj atıp 'katılıyorum" da yazsanız sadece 1 kez yazmış olanları sayacağım.
Gelelim en önemli kurala.

Yukarıdaki şartları yerine getirseniz bile sizden beklentim Tema Vakfı'na en az 10 TL bağış yapmış olmanız. Linke tıklayarak bağış sayfasına geçiş yaptıktan sonra size gelen mailin ekran görüntüsünü mesajınıza ekledikten sonra sadece ve sadece şunlardan birini yazmanız yeterli: Katıldım, katılıyorum. Noktalama işareti olsa da olur olmasa da, siz bilirsiniz. Ayrica erhangi bir yerden alıp ekmiş olduğunuz bir fidanın kendisini ve faturasını yan yana koyarak ve katılım mesajınızı ekleyerek de çekilişe katılabilirsiniz.

Bu en önemli şartı yerine getirmeyeni çekilişe katmayacağımın altını bir kez daha çiziyorum.

Sizden ricam, su kadarcik rakam icin sahtecilik yapmaya calismayin, karma bir sekilde sizi bulur ;)

Herkese bol şans!
Ozzy.

1660052848126.png

Aha bu da sertifikam, yazdırayım da duvara asarım 😛

Katılıyorum bu arada çekilişe🤣

Sorun olacagini sanmiyorum.

Bu sefer katilim gosteren pek yok galiba :) Daha oncekinde kural koymadan hediye verince 200 sayfa dolmustu :D
Hocam bizim millet böyle, para vermeye gelince kaçar. Oysa parayı size de vermiyorlar, vatana millete yararlı bir bağış yapıyorlar....

Geri
Yukarı