[Sona Erdi] 2 kişiye 400 TL Steam cüzdan kodu

Güzel düşünmüşsünüz aslında. Fakat çekilişe katılmak için bağış yapmak garip değil mi? Bağış yaparken bile çıkar kolluyor olmak biraz kötü hissettirdi.
O kişinin içindeki fesatlığa bağlı, konu sahibinin yapabileceği bir şey yok hocam.

Güzel düşünmüşsünüz aslında. Fakat çekilişe katılmak için bağış yapmak garip değil mi? Bağış yaparken bile çıkar kolluyor olmak biraz kötü hissettirdi.

Orasını bilemeyiz hocam ama her türlü güzel bir şart bence yararlı, diğer çekilişte 200+ sayfa dolmuş bunda 4 üzücü bayağı.

O kişinin içindeki fesatlığa bağlı, konu sahibinin yapabileceği bir şey yok hocam.
Orasını bilemeyiz hocam ama her türlü güzel bir şart bence yararlı, diğer çekilişte 200+ sayfa dolmuş bunda 4 üzücü bayağı.

Doğru o yüzden güzel düşünmüşsünüz dedim. Konu sahibini kesinlikle taktir ediyorum, teşekkür ediyorum kendisine. Ne hissedeceğimi şaşırdım ama.

Iıı şey. Ben Tema gönüllüsüyüm katılabilir miyim acaba? 👉👈

1660313039381.png
Katılıyorum.

Sokak hayvanlarına da bağış yaparsak kabul olur mu hocam? Yoksa sadece TEMA mı geçerli? Çünkü herkes aynı yere yapacağına farklı yerlere yardım yapmak daha mantıklı olmaz mı?

Örnek: HAYTAP, THKD.

Cevabınıza göre ilgili yere bağış yapıp görüntüsünü bu mesaja ekleyeceğim.
Oralar da olur tabiki.
Hocam en az 10 TL diyor ama konu sahibi umarım kabul eder. :)
Sorun olmaz.. Onemli olan iyi niyeti.
Cikar kollamak? Bagisi bana degil, yasadiginiz topraklara yapiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı